ŞEYTAN ÇARPMASI

Türü: Korku

Katolik Kilisesi çok ender görülen bir kararla 19 yaşındaki üniversite birinci sınıf öğrencisi bir kızın ruhuna şeytan girdiğini resmi olarak kabul etti. Dehşet verici geriye dönüşlerle anlatılan “THE EXORCISM OF EMILY ROSE/ŞEYTAN ÇARPMASI”, ruhuna şeytan girdiğine inanılan genç bir kızın ölümüyle sonuçlanan ihmalden sorumlu tutulan bir rahibin davasını baştan sona ele alıyor. Gerçek olaylardan esinlenilen filmde, aykırı bir uygulama olan şeytan çıkarma ayinini gerçekleştiren Peder Richard Moore’u TOM WILKINSON, savunma avukatı Erin Bruner’ı ise LAURA LINNEY canlandırıyor.

Emily Rose (JENNIFER CARPENTER) üniversiteye gitmek için kırsal bölgedeki güvenli evinden ayrıldığında, kendisini nelerin beklediği hakkında sahip değildir. Bir gece yurtta yalnızken, tüyler ürpertici bir ‘halüsinasyon’ (sanrı) görür ve kendinden geçer. Geçirdiği bu krizler daha sık ve ciddi bir hâl almaya başlayınca, koyu bir Katolik olan Emily, kilisesinin rahibi Peder Richard Moore’un kendisine şeytan çıkarma ayini uygulamasını ister. Genç kız bu dehşet verici şeytan çıkarma ayini sırasında ölünce, rahip ihmal sonucu ölüme sebebiyet vermek suçuyla yargılanır.

CD 1 - TIKLA İZLE

CD 2 - TIKLA İZLE

A

Anonymous

Guest
arkadaşım güzel paylaşım yapıyosunda aslında tek topç açsan daha çok ilgi görürsün. mesela aç şöle bi topiç en son filmler burda filan gibisinden daha iy olur extraokk

A

Anonymous

Guest
sadece forumun daha düzenli olması için yoksa banane naparsan yap. ben sadece fikrimi söledim. burdaki tüm modların sitenin düzeni için çalışıyo. senn böle davranman haksızlık. lütfen dikkatli olalım. yoksa bi sorun yok .

A

Anonymous

Guest
BaD_BoY demiş ki:
FearLess017 demiş ki:
sadece forumun daha düzenli olması için yoksa banane naparsan yap. ben sadece fikrimi söledim. burdaki tüm modların sitenin düzeni için çalışıyo. senn böle davranman haksızlık. lütfen dikkatli olalım. yoksa bi sorun yok .

extraokk
haksız mıyım :mrgreen:

yaptığım ne haksızlık alla allaa.konuyu derli toplu atıyom işte diğerleri gibi sade linkinimi atiyim.kolaysa o dediğin topici sen hazırla...

A

Anonymous

Guest
böyle bi çabam yok. ya sen anlamadın ki bizi. açtığın topiçin faydalığına laf etmiyoruz. sadece açtığın topiçleri tek bi başlıkta toplarsan daha düzenli olur. veya komik filmleri bi topiçe aksiyonları bi topiçe gerilim bi topiçe gibi yaparsan daha düzenli olur. böle dağınık dağınık oluyo. açtığın topiç 5 dk sonra forumun 2. sayfasına akıyo ve kayboluyo. demek istediğimiz tek topiç açarsın modlar onu sabit yapar eğer uygun görürse ve senin topiçin anasayfada yer alır. ama ben çok inatçıyım böle yapcam dyosan çokta tın. allahım ya

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
leon film kaynakların çok iyi gidiyor lakin tek modda tıkla izledesin bunların bir de indirmek için linkleri olsa süppoo olur canımcım extraokk

Yukarı Alt