- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Herşey ortada ^^

1n3xOrAbLe [Founder]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Evet herşey ortada arkadaşımın dediği gibi ^^ 9d de eğer sun drop'u açarlarsa herşey daha güzel olacak xD

aaah aaah inş. açarlar, zaten arkadan 3 tane char geliyor, sun düşürecekler bana ?!!!!!!... :?!!!

camlica demiş ki:
aaah aaah inş. açarlar, zaten arkadan 3 tane char geliyor, sun düşürecekler bana ?!!!!!!... :?!!!
Al bendende o kadar^^ biri 70 diger charım 63 oldu 80 e az kaldı ^^ 9d gelince salıcam üçünüde rok mountaine :P

bannedddd

Buralıyım
TripMaster demiş ki:
bence o soh ları alarak aptallık yaptınız 9d gelicek yakında elinizde patlayacak :)
Neyi nasıl yapacaklarını gayet iyi biliyorlar. Bu kadar çok soh aldıklarına göre kolay Honor Point kasabiliyorlar demek. İşlerine karışmak yanlış olur hele hele aptallık yaptınız gibi laflar söyleyerek.. SOH hiçbir zaman elde patlamaz, her zaman bir karizması vardır onun -ki 9D SOH'da alırlar yani.- :wink1:

Aptallık ettiniz değilde. Hata ettiniz gibi bir kelime kullansan daha hoş olurdu.

Neyse Güzel takım olmuşsunuz. 3 tane sonunlu adamın karşısına çıkamaz kolay kolay herkez.

TripMaster demiş ki:
bence o soh ları alarak aptallık yaptınız 9d gelicek yakında elinizde patlayacak :)
Trip dikkatli konuş zaten 9d gelmeden önce 3 tane sun almıştık ... Açıklanmadan önce yani . Son som u ise kendi isteğimle aldım çünkü 9d de sun drop açıcaklarına inanıyorum .. Anladın umarım işin iç yüzünü bilmeden yorup yapma

Arkadaşım eğer aptallık yaptığımızı düşünüyorsan şu işe birde şu yönden bak..

Guildimiz :

FEAR,
Soh +5 bow crit 13. Full set +4. Daha tam set değil. Bu charın yıkmadığı bir char göster bana ? Kizz dersin şimdi ama kafasına sadece 2 tane skill yedi.

1n3xOrAbLe,
Som +5 Glavie. Full set +5.. Bu charın yıkmadığı bir char göster bana yada yıkıldığı bir char göster? Globalden bu charı yenene 50m gold verecektik ama yıkan çıkmadı..

Sweta,
Soh +5 Sword Full set +4. Şimdi 7 gapta. Bu charın 1n3x ve FEAR dan başka yıkmadığı char göster bana ?

SiLenTScreaN,
Soh +5 glavie Full set +4. şimdi 6gapta. Bu charın yıkmadığı birisini göster bana?

Guild ImmOrTaLs Şuan bu guildi yıkacak bir guild göster bana...

Bu sohlar olmasaydı biz bu serverda kral olamazdik.. Guild 40/50 kişi ve 30tane 80lvl var..

Hocam Seni odin den biliyorum çok güzel iş çıkarıyorsun ama birşey dicem bu soh yuzunden guıldece ban yersiniz hep botla kasıyonuz ne bıleyım sakat biraz degılmı belki birlirsiniz ko da boyle bir cin guıld vardı adam lar alayını banladı kesmedık boss bırakmıyorlardı diye :?!! :?!

yaf onlarda soh diye bişi yapmasınlar o zmn :D diğer alanlarda bizim gibi kasıp alıyor :D ama bizde pc ve char fazlalığı var o yüzden 1 tanesini almak 10 gün sürüyor ^^

Kim olarak tanıyorsun beni odinde? ^^

Yukarı Alt