Kusura bakmayın da hıc kımsede akıl yoqmu? OOoOoOOoO Adam +7 basıyor 0OoOoOoOOoO Adam +8 basıyor dıyorsunuz sızde basın hıc bırınız soyle sılaha 100 200 m harcadınızmı bu adamın gozlemledıgıme gore bır ıkı taktıgı var ve herkezın vardır ılklerde dırek+7 ye cıkıyormus kı benım de bıldıgım bır taktık kı uygularsanız sureklı basarsanız emınım kı sızınde tutucaktır, snrada cıkartıyor 3 5 tane +5 +6 ıtem patlatıyor hangısı tutarsa kar deneyın bakalım. dıkkat edın sılahlara bunu bılın blue lı staff a +7 dırek gecırmek cok zordur ve arastırma yapın sw nızde guzel + basan adam varsa sorun sorusturn nasıl basıyorsun nasıl oluyor bu ıs olmadı adamdan 1 2 tane ıtem alın ogre ogretsın neden aaa uu dıyorsunuz cok guzel guzel sende dene sanada desınler aa cok guzel aaa cok ıyı emın olun o adamda olan sızdede var yanı begın eger %45 ı sanssa %55 ı akıldır bırde dıp not: bazıları alıyor yoq + basıcam dıe plus yoq dres yoq + basmaya calsıyor tutmaz tabı elıxr e yazık :S

yok adam tekte 6 ya gidiyor ne diyim ben ya bi iş var ben 80m ye anca +5 basıyorum adam 6 elixirle +6 basıyor ya ne diyim

Ps:Helal başka bişi demiyorum sen bence al tüm bastıklarını hepsine + basmayı dene mutlaka biri +15 falan olur :D

al gardas ınsn basınca basıyor wer msn nı msnden yollayım foto tekte hepsı dun 3 4 saat ıcnde 6 tane+6 1 tane +7 bastım al plusunu al lucky dress sende bas :) + basmanın formulunu acıklayım mı sadece Ayıptır soylemesı Got got ıstıyor +5 ten +6 +6 dan +7 e gecmek ve o cogu kısıde yoq o yuzden kımse basamıyor ^^ :D

Lrd

rank8
fena bişey ya benim anlamadığım arkadaş tekte +7 ´ye gidiyor :) ben silahı bekletmeden basınca + 3 te yanıyor :mrgreen:

hey gidi günler hey :) Zamanında basmadığımız item kalmamış:P fena özletti bu sro kendini bana^^ Kısmet olursa 8 ay sonra başka bir sw de devam edeceğiz basmaya xD
Greets to 'gorgoz' xD

^^ Millet +3 Basamıyor Su Gibi +7 +8 Basıyor Abime Bak Benim...

HostPust demiş ki:
al gardas ınsn basınca basıyor wer msn nı msnden yollayım foto tekte hepsı dun 3 4 saat ıcnde 6 tane+6 1 tane +7 bastım al plusunu al lucky dress sende bas :) + basmanın formulunu acıklayım mı sadece Ayıptır soylemesı Got got ıstıyor +5 ten +6 +6 dan +7 e gecmek ve o cogu kısıde yoq o yuzden kımse basamıyor ^^ :D
madem o kadar item basıosn koy resimlerini buraya başkalarıda sana gzz&helal olsn desin... derdin ne çözemedimki

1mFuX demiş ki:
HostPust demiş ki:
madem o kadar item basıosn koy resimlerini buraya başkalarıda sana gzz&helal olsn desin... derdin ne çözemedimki
hacı onun derdi başka sen onun için kafa yorma :thumbsup:
geçmişten kalan bi ezikliği var bana karşı :mrgreen: :lol:

ErdiDemiral demiş ki:
1mFuX demiş ki:
HostPust demiş ki:
hacı onun derdi başka sen onun için kafa yorma :thumbsup:
geçmişten kalan bi ezikliği var bana karşı :mrgreen: :lol:

erdı bebegm + basmak okadar zor degıl bunu sende bılıyorsun :wink1: sadece mıllet denemıyordıe yok nasıl bastın fln dıyor :D + ezıklıgın derken neden bahsettıgını blmıyorm ama eger medusa kesemıyorsunuz dıe sız adama pk oluyorsanız ezıklık sızdedır bende degıl :wink1: + basamayanlara sıze bır sey soyleyım deneyın bu dedıgımı tutmazsa ben bırsey bılmıyorum demektır al bır tane lucky dress doldur elıx ıle sayfayı gec sakın bır yere +3 bas steady ı bas dene+7 ye kadar o tutuyormu tutmuyormu gor ^^ bu kadar basıt... ezıklıgı

27 mart'a 38 gün kalmış ^^ Çoook yakında bu konuya devam edilecektir xd Bazılarının bilgisine :mrgreen: biggrint1

Yukarı Alt