Kod:
Thanksgiving day Web Event!!

Hello. This is Silkroad Online.

For Upcoming "Thanksgiving day", Silkroad Online presents Web Event.

Details as following

1. Date: Nov. 10th ~ 21st, 2008

2. Event: Thanksgiving day Web Event – "What is this? And what is it for?"

3. Detail: Upload Event related question in Announcement of General Discussion and user will leave reply related to Event questions.

4. Reward: To users who left best answers as reply will get special prizes
Joymaxin dün açıkladığı yeni bir "Web" eventi karşımızda şimdide.

Açıklama yapmadan şükran gününün ne olduğu hakkında kısa bir bilgi veriyim :

Şükran Günü

1620'lerde Avrupa'dan yerleşim için ilk kez May Flower gemisiyle ABD’ye gelen Pilgrimler ilk geldiklerinde aylarca süren yolculuklarından dolayı yorgun, hasta ve açtırlar.Kızılderililer onları karşılar ve yiyecek verir, hindi avlamasını, mısır ekmesini öğretirler. Üç yıl sonra İngiliz Vali William Bradford büyük bir yemek hazırlar ve Kızılderililer’i çağırır. Kızılderililerin şefi Massoit 90 kişiyle bu törene katılır.

O günden sonra her hasat sonrasında yemek geleneği sürer. 1863’de Başkan Abraham Lincoln Şükran Günü’nün ulusal bayram olmasını önerir, ancak bu öneri, 1941’de Kongre’de karara bağlanır ve her yılın kasım ayının son perşembesi Şükran Günü olarak ulusal bayram ilan edilir.

Şükran Günü Kızılderililer arasında ise Yas Günü olarak kutlanmaktadır.

Şimdi eventimize dönelim ;

İlk olarak event 10-21 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Eventin içeriği aşağıdaki resmin "Ne" ve "Niçin" olduğu
Resim:
devil_spirit.jpg

Evente katılmak için Joymax tabanında bulunan Sayfaya accountunuzla login olup, ingilizce olarak bu resmin sizin için anlamını açıklamanız gerekmekte , en güzel açıklamyı yapan kişi özel bir ödül kazanacak.

Yorum Yapılacak Sayfa:
Kod:
http://www.joymax.com/silkroad/silkroad_front.jmx?workURL=http://silkroadcp.joymax.com/sro_board/bhboard/bh_postview.asp?ForumID=2^TopicID=96753
Ps:Bu linki tarayıcınıza yapıştırın :thumbsup:

originalsrocu demiş ki:
belli bir anlam varda yakınlaşmaya mı çalışcaz yoksa tamamen en güzel olan mı
Tam olarak belirtilmemiş ancak tahminim ilerleyen zamanlarda bununla ilgili bir yenilik gelebilir oyuna sizden istenilen bunun ne ve ne için olduğunu kendi cümlelerinizle anlatmanız.

BiG BoY

Öğretiyorum
İngilizce bilmiyorum ama burda içinmden bu resim için gelenleri söyleyeyim Bu resimde ben eskiden ve günümüzdeki teknolojiye ait avlanma sanatını görüyorum ve bu resimde bir kızırderilinin bi kişiye kendini korumasını sağlaması için yardım eli uzattıgını görüyorum açıkcası.bu resimde Günümüzdeki teknolojik profesyonel araçlar ile avlanmayı görüyorum. Düşüncelerim bunlar ingilizce yi iyi bilsem Joymax a yazarım ama Bilmiyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle bu bilgilendirme için çok teşekkürler güzelim hemen ben girip katılıyorum,sabah görmüştüm ama sm peşine düştük unuttuk şimdi katılma vaktidir 8)

cok sacma bir event olmus ama genede atasözlerimizden birini yazıp katılacam maksat muhabbet olsun . :D

Yukarı Alt