Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
viewtopic.php?f=53&t=18810&st=0&sk=t&sd=a&start=14

Th3ilk3r demiş ki:
You So Geri !

Ben TamPaylas Da Mod um

Ve Asla Oranın Reklamını Yapmadım

5dk da kaç konu açmış burası dh yada tp diil

Kaybol o sitelerde Borunu Öttür
Tampaylaş'da mod değil admin veya site yöneticisi de olsan bu sitede hiç bir şekilde oranın reklamını yapamazsın. Eğer reklam yapmaya kalkşırsan banı yersin. Çünkü her iki site de aynı kulvardadır.

Her isteyen her forumda 5 dakikada üye olur ve yine 5 dakikada onlarca konu açar buna hiç kimse engel olamaz. Çünkü o 5 dakika geçene kadar kimin ne halt olduğu ve ne amaçla foruma üye olduğu anlaşılamaz. Tıpkı yukarıya alıntı yaptığım postunu da içeren **MaRKeRs** nickli dangalağın açtığı başlıklar gibi.

Bu forumun admini, moderatörü veya üyesi olan arkadaşlarımın herhangi bir forumu (özellikle de DonanımHaber gibi köklü bir Forumu [dh yazmışsın ben bu anlamı çıkardım]) kötülemesine iyi gözle bakmam. Zaten iyi gözle bakılacak bir davranış değildir. Bunu (senin tabirinle) "mod" olan herkes bilir. Bunu bilmemeni senin ayıbın olarak görüyorum.

Bu sebeple **MaRKeRs** ve aynı zihniyetteki dangalakların borusunun, diğer forumlarda da burada öttüğünden daha uzun öteceğini düşünmen yanlış olur. Er ya da geç bu çarpıklıklara müdahale edilir.

Sakın bu yazdıklarımı kişisel olarak algılama. Saygılarımla.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt