vallaha komedi bi de ezik die itemde çıkmıştır.gold botlarının unique lere daldığını bilmiodum 8O

Bende sw1ssle thief iken kesmiştim :P
Bütün server globalle kim bu tam1pich yazıyodu :twisted: :twisted:

ya kardeş ne kötüsü?
bence sırf gold bot ları için server yapılsın ya bu ben böyle. oyuna girilmiyor onların yüzünden...

EnDZoNe

golt botlara sahibi login olamaz die bişiy yokki ... bnmde 100 tane gold botum olur kafama esene girerim launcherdan .. nick e bakın dedik bildigimiz gold bot bu :mrgreen: adam gitmiş tg kesmiş işte o botuyla ..ben pvp yapan gold botta gordum bildigimiz clientsiz gold bot akşama dw onunde peçeyle akjhrkejhn gibi salak nick iyle som setiyle pvp yapiyodu :twisted:

EnDZoNe

ewhfkjw ewkfhkwje kewfhkjqw asfgre ltkjrh gibi nickleri olan, client kullanmayan , sahibinni belli bi firmaya aylık belli para karsiliginda satin aldigi sokabildigini kadar adami oyuna sokabildigi bot gibi calisan ama client i olmayan genelde düşük lwllerde kasip daha çok item gold düşürme amacındaki çarlardır. ?!!!!!!! :twisted:

EnDZoNe

adama sormak lazım hangi mantıkla nick i boyle yaptin die .. ama clientisz kastigini gordum gibi hatirliyorum ben .. cari satin almiş olabilir yada ilk actiginda bu isimde acmiş olabilir ama hangi mantikla onuda anlamak guc :mrgreen: :mrgreen:

Heryerde saçma nickli 1Yaratıga 20 Charın daLdıgı yerlerde gördügün yapay zekası sadece vur pot al geri gel e işleyen botlar.

Yukarı Alt