Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
iyi kötü günlerim geçti bu sitede. Ama şu saatten sonra anladımki kimsenin kimseye faydası yok. Prada berker abime ayrı teşekkür ederim. Onun sayesinde buralara geldim. Maje titus amca sizlerde sağolun. Ee her başlangıcın bir sonu olur. Benimkide bugune denkmiş. Elamanı savundum Prada dışında alınmayacağını söylememden dolayı siteden uzaklaştırılmışım saol okan baba adamsın :wink1:
Neyse uzun lafın kısası aranıza bidaha dönmeyeceğim.Haklıyı savunmak suçmuş cezamızı çekeriz.

Tiger Woods'tan Sevgilerle Hoşçakalın sin:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Zaten o topic 'in sonunda katliam çıkacak gibi, hiç iyiye gitmiyor sonu .. Geçmiş olsun kardeşim, savunmaktan öte burda kaç tane admin varken beni bunun dışında kimse burdan yollayamaz demen Okan abiye ters düştü sanırım .. 10 düşün - 1 söyle cümlesini burada ders olarak çıkarabiliriz ..

Farketmez beni oraya şikayet edenler keşke yüzüme söyleyebilselerdi daha hoşnut olurdum olacağı varmış oldu bizimde kaderimiz buymuş 8)

Mopneet

Konudan haberim yok. Kim haklı kim haksız bilemem. Lakin söyleyebileceğim tek şey bu; geçmiş olsun..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bboy41 demiş ki:
iyi kötü günlerim geçti bu sitede. Ama şu saatten sonra anladımki kimsenin kimseye faydası yok. Prada berker abime ayrı teşekkür ederim. Onun sayesinde buralara geldim. Maje titus amca sizlerde sağolun. Ee her başlangıcın bir sonu olur. Benimkide bugune denkmiş. Elamanı savundum Prada dışında alınmayacağını söylememden dolayı siteden uzaklaştırılmışım saol okan baba adamsın :wink1:
Neyse uzun lafın kısası aranıza bidaha dönmeyeceğim.Haklıyı savunmak suçmuş cezamızı çekeriz.

acıtasyona gerek yok, cümle kurarken nereye gideceğini hesap edeceksiniz sen geleceksin topicte beni harcayacaksın 10 kişi gelip bana pm atacak abi bak seni global moderatör kaale almıyor diyecek yok öyle şey kuzum çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batır demişler bir batır bakalım kendine hangimiz haklıyız göreceksin haa görmüyor olabilirsin çünki bizi kaale almıyorsun ki prada yetermiş sana hadi buyur varsın yetsin şimdi :byes:

Ps : prada'ya sonsuz sevgim var eminim ki bu mesajı o görse o da hak etmişsin diyecektir zati :muck:

Toxicated demiş ki:
burda kaç tane admin varken beni bunun dışında kimse burdan yollayamaz demen
hacım eğer böyle birşey söylediysen gerçekten haketmişsin yani ne demek beni şu kişiden başka kimse buradan yollayamaz Hiyerarşi denilen birşey var herkes evet der en üst yetkili hayır derse cevap evet olur bunu unutma tamam bu kişi en üst yetkili olabilir ama dediğim gibi çoğunluğun kararı bastırır bunu bu da aynı şekilde senin beni şu kişiden başka kimse yollayamaz demen bu sonucu getirdi sana neyse daha da birşey söylemem ben detayları bilmiyorum gidiyorsan hoşçakal :wink1: :byes:

extraloob demiş ki:
bboy41 demiş ki:

acıtasyona gerek yok, cümle kurarken nereye gideceğini hesap edeceksiniz sen geleceksin topicte beni harcayacaksın 10 kişi gelip bana pm atacak abi bak seni global moderatör kaale almıyor diyecek yok öyle şey kuzum çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batır demişler bir batır bakalım kendine hangimiz haklıyız göreceksin haa görmüyor olabilirsin çünki bizi kaale almıyorsun ki prada yetermiş sana hadi buyur varsın yetsin şimdi :byes:

Ps : prada'ya sonsuz sevgim var eminim ki bu mesajı o görse o da hak etmişsin diyecektir zati :muck:
hehe niye acıtasyon yapayım? oLacağı varmış olmuş.. Kusura bakma yapmacık davranamıyorum ben. içim neyse dışımda odur. Kale aldığım tek kişi Prada'ydı burada doğru bi noktaya adım atmışsın bunuda yollarsın birazdan tam olur rahatlarsın ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu sen terbiye sınırlarını da aştın kuzum en iyisi ip ban atayımda uzaaa...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt