Merhaba arkadaşlar,

Az biraz dikkat ettim de forumda yapılan her paylaşımda üyeler sağol, teşekkürler vb. mesaj atıyorlar. Hiç o konu hakkında yorum yapmıyorlar.

Vbulten forumlardan teşekkür sistemi var bilirsiniz. Acaba php forumlarda da böyle bir sistem var mı? Eğer varsa ve uygulamaya geçerseniz çok iyi olur diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
haklısın sadece teşekkür ile geçiliyor ama bir de şu var herkes her konuya hakim değil bu yüzden hiç yazmamaktansa bir teşekkür ediyorlar Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne kadar çok mod eklenirse o kadar çok sayfalar geç açılır capitooo extraokk

Jigsaw

Aileden
Site o kadar yavaşladı ki son günlerde sadecehostingden mi yoksa veritabanı mı çok yoğun çakamadım. Sürekli MySQL error alıyorum ben. Bir sürü resmi adblock yaptım extraloob.com'dan gelen mecburen. Bence şu 3 aylık 0 post üyeler bye bye pls.. Neutral

Jigsaw demiş ki:
Site o kadar yavaşladı ki son günlerde sadecehostingden mi yoksa veritabanı mı çok yoğun çakamadım. Sürekli MySQL error alıyorum ben. Bir sürü resmi adblock yaptım extraloob.com'dan gelen mecburen. Bence şu 3 aylık 0 post üyeler bye bye pls.. Neutral
Bende alıorum

Jigsaw demiş ki:
extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer

aynen yaa bende benim internet yüzünden diodum :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sitemizdeki sorunlar bizim updatelerimizden kaynaklıydı bazı ayarlarımı yaptık tam hız yola devam Cool

Yukarı Alt