1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Terörist özel silahı ile vurmuş


 1. SuperNaturaL

  SuperNaturaL rank8

  Kayıt:
  29 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.388
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  İstanbul Bostancı'da dün sabah saatlerinde başlayan çatışmada daha hayatının baharında olan Mazlum Şeker hayatını kaybetti. Çatışmayı izlerken canından olan Şeker, henüz 30 gün önce başladığı işinin mutluluğunu yaşıyordu .


  Bostancı'da dün sabah yaşanan çatışmanın ateşi, Kartal Soğanlı'da yaşayan Diyarbakırlı ve 5 çocuklu Şeker Ailesi'ni de vurdu. Evin küçük oğlu Mazlum Şeker'in bir ay önce Suadiye'deki Çatana Restaurant'ta işe başlamasının sevincini yaşayan Şeker Ailesi, TV'den öğrendikleri haberin ardından yıkıldı.
  Henüz 16 yaşında olan Mazlum Şeker, dün sabah erken saatlerde, Kartal Soğanlı'daki evinden, Suadiye'deki Çatana Restaurant'a gitmek için yola çıktı. Şeker, saat 11:00'de iş alıyordu ve tam iş yerine yaklaşmışken, biriken kalabalığı gördü. Çatışma çıktığını gören Şeker, bu sırada gazetecilere ne olup bittiğini sordu. Gazetecilerle sohbet eden Şeker, basılan evden açılan ateşle yere yığıldı. NTV Kameramanı İlhan Kandaz'la aynı anda vurulan 16 yaşındaki Şeker, olay yerinde hayatını kaybetti.


  BABA DUVAR USTASI

  Şeker'in ölüm haberini alan ailesi ise hemen olay yerine geldi. Duvar boyası ustası olan baba Şeker, oğlunun cesedinin hastaneye götürüldüğünü öğrendi. Şeker Ailesi, Çatana Restaurant'ta 'komi' olarak çalışan Mazlum Şeker'in bir ay önce işe başladığını söyledi. Çatana Restaurant'ın Sahibi Hasan Gökpınar ise, “Mazlum işe yeni başlamıştı. Çok üzüldük. Babası Adli Tıp'ta işlemleri takip ediyor. Ailesi yıkıldı' dedi.


  KENDİ HALİNDE BİRİYDİ


  Şeker'in iş arkadaşları olayın şokunu yaşarken, önce inanamadıklarını daha sonra geliş güzergahında olduğu için büyük bir şüphe ve endişe yaşadıklarını dile getirdiler. Aynı restoranda çalışan İbrahim Demir, “çevremde ismine bu kadar yakışan kimse yok. Mazlum ismi O'nu tamamen tanıtıyor. Çok sessiz ve efendi kişiliğiyle hepimizin sevgisini kazanmıştı. Kendisinden büyüklere gösterdiği saygı ile aramızda önemli yer edinmişti. Ekmek parası için bulaşıkçılık yaparken, herkesin sevdiği bir genç olarak içimize girmişti” dedi.


  Teröristin özel silahı

  Yeni Şafak Gazetesi'nin haberine göre teröristin kullandığı silah polisleri bile şaşırttı. Çift namlulu silah biribirine bağlanmış iki şarjörden oluşuyor. Üzerinde bulunan tamburası ile soğumasını sağlanan silah toplam 80 mermi alıyor. Terörist Orhan Yılmazkaya Mazlum Şeker'i bu silahla öldürdü.
   
 2. AnatoliaFire1

  AnatoliaFire1 rank8

  Kayıt:
  24 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  4.083
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...

  Allah'ın cezaları... Terörle mücadele operasyon şefi Balaban da öldü onların yüzünden...