Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Tokat'ın Reşadiye ilçesi Sazak köyü yakınlarında teröristlerin devriye görevi yapan jandarma ekiplerine yönelik düzenlenen hain saldırıda 7 askerin şehit olmasının ardından tüm Türkiye sokağa döküldü.

Tokat'ın Reşadiye ilçesi Sazak köyü yakınlarında teröristlerin devriye görevi yapan jandarma ekiplerine yönelik düzenlenen hain saldırıda 7 askerin şehit olmasının ardından tüm Türkiye sokağa döküldü.

Teröre öfke kusan yüzlerce Erzurumlu, Cumhuriyet Caddesi'nden Havuzbaşı istikametine yürüdü

Atatürk Anıtı'nın bulunduğu Havuzbaşında toplanan kalabalık, açtığı dev Türk bayrağı ile saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşı'nı okudu."Şehitler ölmez, vatan bölünmez", "Kahrolsun PKK" şeklinde sloganlar atan kalabalık, polisin yoğun güvenlik tedbirleri altında tepkisini sürdürdü.

Grubun yürüyüşü sırasında yoldan geçen araçlar da korna çalarak açtıkları Türk bayrakları ile teröre tepki gösterdiler.Kalabalık grup daha sonra polisin de uyarısıyla olaysız şekilde dağıldı.

İstanbul'da ise bir grup, Tokat'taki terör saldırısını kınadı

Esenler Meydanı'nda bir araya gelen yaklaşık 250 kişi, Tokat'ta meydana gelen terör saldırısını protesto etti. Büyük bir Türk bayrağı taşıyan grup, tekbirler ve sloganlar eşliğinde yürüyüş yaptı. Atışalanı'ndan Dörtyol'a kadar devam eden yürüyüş sırasında olumsuz bir durum yaşanmaması için yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı gözlendi. Polis ekiplerinin, olası bir provokasyona karşı grubu sık sık uyardığı görüldü. İstiklal Marşı'nı okuyan grup, daha sonra sessizce dağıldı.

Tokat'ın Reşadiye ilçesi yakınlarında çıkan çatışmada 7 güvenlik görevlisinin şehit edildiği hain saldırı, yurt genelinde olduğu gibi Amasya'da da tepkiyle karşılandı.

Amasya Yavuz Selim Meydanı'nda toplanan bir grup genç, ellerinde Türk bayraklarıyla PKK terör örgütü, teröristbaşı Abdullah Öcalan ve DTP Genel Başkanı Ahmet Türk'ün aleyhine slogan attı. Atatürk Anıtı önünde İstiklal Marşı okuyan gençler, eylemlerinin ardından dağıldılar.

Olayın meydana geldiği Tokat'ın Reşadiye ilçesinde ise, vatandaşlar teröre lanet yağdırdı

Reşadiye ilçesi Sazak köyü yakınlarında devriye görevi yapan jandarma ekipleri pusuya düşürüldü. Çıkan çatışmada biri uzman çavuş, 7 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı. Olayın ardından şehitlerin cenazeleri Reşadiye Devlet Hastanesi'ne getirildi. Hain saldırı haberini alan yüzlerce kişi, hastane önünde toplandı. Öfkeli kalabalık, ellerinde Türk bayraklarıyla hain saldırıya tepki gösterdi. Şehitlerin cenazelerinin Tokat'a götürülmesine karşı çıkan kalabalık, ilçede yapılacak törenle şehitlerin memleketlerine gönderilmelerini istedi. İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Tosunlu, Reşadiye Kaymakamı Cihangir Güler ve Reşadiye Belediye Başkanı Rafet Erdem'in yaptığı uzun görüşmeler sonucu vatandaşlar ikna edildi. Vatandaşlar "Şehitler ölmez, vatan bölünmez", "Kahrolsun PKK" şeklinde sloganlar attı. Daha sonra şehitlerin naaşları ambulanslara konuldu ve yaklaşık bin kişinin katılımıyla Tokat'a uğurlandı. Bazı vatandaşlar, uğurlama esnasında gözyaşlarına hakim olamadılar.

Şehit Mehmetçikler, Tokat'ta yarın sabah yapılacak törenin ardından memleketlerine uğurlanacak.

bide açılım yapıyorlar hepsini asmak lazım dagdan inenleri indiler bide para ve iş buldular işsizler daga cıksın hemen iş bulurlar buna göre ne saçma olay :(

bLaster demiş ki:
bide açılım yapıyorlar hepsini asmak lazım dagdan inenleri indiler bide para ve iş buldular işsizler daga cıksın hemen iş bulurlar buna göre ne saçma olay :(
Bro forum etiğine uygun davranalım lütfen.Benimde içimden çok şey yazmak geçiyor ama... :muck:

PS:Organize bir şekilde hareket edip tahriklere kapılmamalıyız.

Forumda siyaset yasağı olmasa söylenecek o kadar çok sözüm var ki. Şimdilik sadece susuyorum.

Sen Türkiye'sin çok fazla düşünme diyenler birazda halkını ağlayan anaları görse.
Yazık çok yazık.Birileri çıkıp bunu durdurmalı.

Majestic demiş ki:
Bence boşa bağırıyoruz.Sesimizi duymuyorlar.Koltuklarına yaslanmışlar nasıl olsa 2 gün sonra unuturlar diyorlar hakketende unutuyoruz.Seçim yapılıyor hala akla karayı ayırt edemiyoruz.Yazık bizim milletimize.Ancak ateş düştüğü yeri yakar.
Şehitlerimize Allah rahmet eylesin.Mekanları cennet olsun.Hepsinin hesabı sorulmalı artık lanet olsun başımızda hala yüzümüze gülüp arkamızdan iş çevirenlere!
Bro bu sefer 2 gün sonra unutmayacağız bana kalırsa.

Adolf Hitler demiş ki:
Aynen Öyle Hain Ş*refsizler. Teröre Binlerce Kez Lanet Olsun :twisted:

Ps: Bu Konuyu Actıgın Icın Cok Tesekkur Ederım
Komik galiba.Lanet okuduktan sonra '' :twisted: '' konulması ne kadar samimisin söylediğin sözde belli ediyor

sharkxx demiş ki:
Adolf Hitler demiş ki:

Komik galiba.Lanet okuduktan sonra '' :twisted: '' konulması ne kadar samimisin söylediğin sözde belli ediyor
arkadas ifadeler arasında sinirli surat bulamayınca doğal olarak bunu kullanmış. şeytani bir görünümü var hem sinirlenme kızma hemde gülme anlamında kullanılabilir.

Sadece ve sadece şehitlerimize üzülüyorum. Diğerlerine diyecek hiç bir şeyim yok. Bulamıyorum artık yorumlayamıyorum onlara göre olan düşüncelerimi

Gazetecilerin bir sözü vardır :
Şuanda okkalı bir küfür etmek isterdim ama yeri burası değil ama emin olsunlar ki bu yazı bittikten sonra evde bağıra bağıra edeceğim.

MaRJiNaL demiş ki:
sharkxx demiş ki:
Adolf Hitler demiş ki:

arkadas ifadeler arasında sinirli surat bulamayınca doğal olarak bunu kullanmış. şeytani bir görünümü var hem sinirlenme kızma hemde gülme anlamında kullanılabilir.

Sadece ve sadece şehitlerimize üzülüyorum. Diğerlerine diyecek hiç bir şeyim yok. Bulamıyorum artık yorumlayamıyorum onlara göre olan düşüncelerimi
:muck:

Yukarı Alt