1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Terminator: Kurtuluş


 1. SuperNaturaL

  SuperNaturaL rank8

  Kayıt:
  29 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.388
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  - Resim Silinmiş.

  Gösterim tarihi:05.Haziran.2009
  Yönetmen:McG
  Oyuncular:Christian Bale, Anton Yelchin, Sam Worthington, Moon Bloodgood
  Tür:Aksiyon, bilim kurgu


  Beyazperdedeki Terminator efsanesi devam ediyor... Bu kez filmin yönetmenliğini daha çok TV dizileriyle tanınan McG üstleniyor. Senaryoda ise John D. Brancato ve Michael Ferris'in imzası var.


  Konusu
  Eski “Terminatör” üçlemesini bitiren nükleer saldırının ardından tam 14 yıl geçmiştir. O tarihte, yapay bir zeka olan Skynet bilinç kazanmış ve bir andan yaratıcılarına başkaldırmıştır. Terminatör ordusuna liderlik etmekte ve dünya üzerindeki uygarlığı yıkmaktadır. Ordu dünya üzerinde kol gezmekte, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları bulup öldürmekte ya da esir almaktadır.

  Hayatta kalan insanlardan oluşan küçük grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanmakta ve fırsat buldukça kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine zarar vermeye çalışmaktadır.

  Mahşer Günü’nün yaklaştığını gören tek bir kişi vardır: Kaderi, insanlığın kaderi ile bağlantılı olan John Conner. Dünya, Connor’ın yıllardır geleceğini haykırdığı günlerin eşiğine gelmişken gelişen bir olay, insanlığın Terminatörlere karşı verdikleri savaşı kazanacaklarına dair duydukları umudu biraz daha köreltir: Yeni dünyada uyanmadan önce, geçmişle ilgili olarak son hatırladığı şey idam sırasını beklemek olan Marcus Wright’ın ortaya çıkışı.

  Connor, bu mücadelede Marcus’un güvenilir biri olup olmadığına karar vermek durumundadır. Bu arada, Skynet’in bitmek bilmeyen saldırıları devam etmektedir. Connor ve Marcus, Direniş Hareketi’ni tamamen bitirmek için yeni stratejiler geliştiren Skynet’e karşı koyabilmek için ortak bir paydada anlaşmak zorundadırlar.​
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. RiodeJaneiro

  RiodeJaneiro Öğretiyorum

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  533
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Sydney

  güzel bir film olacağa benziyor fakat bu tarih türkiyede vizyona girme tarihimi?