Sevgilim tarafından terk edildim artık seni sevmiyorum dedi ve gitti çok kötüyüm ya dostlarım ! Off ilk kez aşık olmuştum çok kötü oldum cidden !

DreamOn demiş ki:
Sevgilim tarafından terk edildim artık seni sevmiyorum dedi ve gitti çok kötüyüm ya dostlarım ! Off ilk kez aşık olmuştum çok kötü oldum cidden !
tekrar bir konuş, sebebi neymiş öğren hemen bırakma kendini :?

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
virtuez demiş ki:
DreamOn demiş ki:
tekrar bir konuş, sebebi neymiş öğren hemen bırakma kendini :?
Gelen Ne Getirdi Ki Giden Ne Götürsün ? Ben Hayatımdan Memnunum Beni Sevmeyen Ölsün .. [ Bnm Felsefem )

ama onu çok sevmiştim yaaaa hala daha kokusu ciğerlerimde ! fotoğrafına baktıkça ağlamak geliyor içimden

DreamOn demiş ki:
ama onu çok sevmiştim yaaaa hala daha kokusu ciğerlerimde ! fotoğrafına baktıkça ağlamak geliyor içimden
6 yıldan sonra bende yaşadım aynısını. Bence hiç kasma salya sümük ağlamaya bak. Çünkü geçmesi bişeyi değiştirmiyo. Zamanla kendiliğinden geçio. Geçene kadarda rahat rahat beklersin. Ağlayınca içinde bişey kalmıyo neyse falan diyosun. Kendini zorlama yani bas gözyaşını.
Geçmiş olsun demeyeceğim çünkü konuyu buraya taşıdığına göre haketmeyen sen değilmişsin. Daha başlardayız hepimiz önümüzde çok yol var. Bu klişe lafları çok duydum çok bunaldım ama işin aslı bu.

DreamOn demiş ki:
artık beni sevmediğini anlamış çok kötüyüm ya
hemen taktik vereyim uygula uygulama senin problemin ama yapabilirsen çok mutlu olursun
-ilk olarak hiçbişey olmamış gibi devam et..
-eskiden nasılsa aynı, sen ona selam verince "git başımdan"dicek hali yok ya normal arkadaşlarınla takılıyormuş gibi takıl..
-aynen devam et, kızlar duygusaldır, o da öyle tabi seni anlıcaktır onsuz yapamadığını..
-sana karşı yumuşadığını anladığın anda elden ayakdan kesil, hiç gözükme onun gözüne..
-sabırlı ol, senin yokluğunu fark edicektir elbet,
-seni sorucaktır eminim arkadaş olarak takılıyodunuz birden neden gelmiyor acaba diyip sebebini öğrenmeye koyulcaktır.
-senin yanına gelicek ve ne oldu bi problemmi vardı diecektir yada farklı bişey
-sende " seni görünce dayanamıyorum, acı çekiyorum" diyip sarılıcaksın kıza.
ve mutlu son :D

says: virtuez 8)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
DreamOn demiş ki:
Geçmiş olsun. Ben de 2 yıl önce kanserden kaybetmiştim :?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
DreamOn demiş ki:
wahhhh o çok kötü ya
Severken ayrılmak. O da seni seviyor. Ellerinin arasından kayıyor ama sen hiç bir şey yapamıyorsun. Felaket bir gündü. O günü kisenin yaşamasını istemem.

unutmam tabi unutamam ama çok kötü bi durum terk edilmek ayrılmadan 1 gün önce seni özledim die msj atmıştı ! Offf ya oofffff çok kötü bişi yaaaaaaaaaa

Yukarı Alt