1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Terim'den yanlış tercih!


 1. Uykucu

  Uykucu rank8

  Kayıt:
  12 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  4.369
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ancak Terim’in kutusundan 500 bin YTL çıktı. Ay-yıldızlılar, parayı 500 bin YTL’ye tamamladı ve bağışta bulundu

  Milli Takım, Euro’08 öncesinde, Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın, yok musun?” adlı yarışma programına katıldı, burada Teknik Direktör Fatih Terim yarıştı. Kutuların başında, milliler ve antrenörler yer aldı.

  Son 7 kutuya kırmızılardan tek bir 500 bin YTL ile giren Fatih Terim, büyük ödülü son 4 kutuya taşımayı başardı. Hamdi Bey’in yaptığı 90 bin YTL’lik teklife “Yokum” diyen Terim’in şansı bundan sonra da devam etti. Son iki kutuya 500 bin ve 15 bin YTL’yi taşımayı başardı.

  Fatih Terim ve Milli Takım oyuncuları, kazanılan parayı ÇOKSEV (Çocuk Kanserleri Sevgi ve Dayanışma Derneği) ve KOLON Vakfı’na bağışlamak istediklerini belirttiler. Bunu duyan Hamdi Bey, son teklifini normalin iki katına çıkardı ve “300 bin YTL” dedi. Fatih Terim, bu rekor teklifi, oyuncularla bir araya gelerek değerlendirdi. Arda Turan’ın 17 numaralı kutusu ile önündeki 22 numaralı kutu arasında kalan Terim, Hamdi Bey tarafından yapılan 300 bin YTL’lik öneriyi kabul etti. Ancak programın sonunda Fatih Terim’in 22 numaralı kutusundan 500 bin YTL çıktı ve Fatih Terim büyük ödülü kaçırmış oldu.

  Fatih hoca ayrıca Hamdi Bey ile konuşan ilk yarışmacı oldu ve 300 bin YTL için teşekkür etti.

  Terim ayrıca oyuncularla birlikte 200 bin YTL vererek parayı 500 bin YTL’ye tamamladı ve belirtilen vakıflara bağışlayacaklarını söyledi. Acun Ilıcalı da bu bağışa katılacağını açıkladı.

  Terim’e sürpriz

  Terim’in eşi Fulya Hanım ve büyük kızı Merve’nin stüdyoda yer aldığı programdaki en büyük sürpriz New York’da okuyan küçük kızı Buse’den geldi. Buse, önemli bir sınava girmesine az süre kala okulunun önünden canlı bağlantıyla babasına şans diledi.