Eşini dikkatle dinleyen Daum ise "Benim Fenerbahçe ile 2 yıl daha sözleşmem var. Kısa bir süre sonra İstanbul'da olacağım" diyerek Sarı-Lacivertli kulübün elini kolunu bağladı

Fenerbahçe'de yeni sezonda takımın başında olup olmayacağı tartışılan Christoph Daum, eşi Angelica ile birlikte FOX TV'ye çok önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle Angelica Daum, eşi hakkındaki eleştirileri sert bir dille cevapladı. Angelica Daum, "Yaşananlar hakkında ne söyleyebilirim ki. Herkes geçen sene kimin ne iş yaptığını biliyor. Christoph'un ne kadar çalıştığı da ortada. Aksini söyleyen terbiyesizlik etmiş olur" ifadesini kullandı.

KISA BİR SÜRE SONRA DÖNECEĞİM

Daum ise Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşmesinin bulunduğunu ve bunda da bir değişiklik olmadığını söyledi. Türkiye'nin 2. vatanı olduğunu belirten Alman teknik adam, şöyle devam etti: "Gazetelerde yazılanlar beni ilgilendirmiyor. Aykut Kocaman ile ilgili olarak benim ağzımdan basında çıkan haberlerin hepsi uydurma. Ben hiçbir zaman Aykut'un yerimde gözü olduğunu söylemedim. Ufak bir bağırsak ameliyatı geçirdim. Kontrolüm var. Kısa bir süre sonra İstanbul'da olacağım."

Yukarı Alt