Sayın modlarım küfür içerikli paylaşım yasaktır fakat rica ediyorum 1 gün dursun bu resimler. Kimin ne olduğu anlaşılsın. Lütfen...

ya normal de ben küfür etmezdim adam özürlü filan değince extraloob TA kafam bozuldu ben de dayanamadım sövdüm

gsyasin demiş ki:
ya normal de ben küfür etmezdim adam özürlü filan değince extraloob TA kafam bozuldu ben de dayanamadım sövdüm
Evet özürlü dedim çünkü özürlüsün. Normal bir yaratık olsan milletle dalga geçmezsin yada dalga geçtikten sonra seni uyaran birinin annesine sövmezsin ufaklık.

Bu kadar olmaz işte bu kadarı fazla. Kendimi 2 gündür tutuorum ağzımdan bir tek küfür çıkmadı. Sinirlerim yatışsın ve herkes görsün diye birkaç laf ettim ki yine içinde küfür yoktu. Ama adam elini kolunu sallaya sallaya dolaşıo ve ben bir gün uzaklaştırma aldım. Fotoğrafları görmek isteyen kişi bana özelden pm atsın ve msn versin. 2 gündür ne annem kaldı ne namusum. Herif küfür ettikçe etti. Bir de siteye gelmiş "abi bişey söleyin küfür edio" hal bu ki ağzmdan hiç bir kötü söz çıkmadı. Yazık...

Wax Whine demiş ki:
Polgara demiş ki:
Küfürleri editlemediğin sürece yok bu konu :wink1:
Ortak sen ne yaptın? :lol: Resimde küfürü mü editledin? Resim hepten gitmiş :P
Resimde küfürden başka bişey yoktu ki :D + Başka konularda da aynı tavrı sergilemiş arkadaş :curtain: Bırakalım gezsin yahu biliyoruz ki extraloob bağımlılık yapar , ben 1 gün izin vermesem hiç ayrılmazdı pc başından kıyamam :P

MaTaDoRe demiş ki:
Bu kadar olmaz işte bu kadarı fazla. Kendimi 2 gündür tutuorum ağzımdan bir tek küfür çıkmadı. Sinirlerim yatışsın ve herkes görsün diye birkaç laf ettim ki yine içinde küfür yoktu. Ama adam elini kolunu sallaya sallaya dolaşıo ve ben bir gün uzaklaştırma aldım. Fotoğrafları görmek isteyen kişi bana özelden pm atsın ve msn versin. 2 gündür ne annem kaldı ne namusum. Herif küfür ettikçe etti. Bir de siteye gelmiş "abi bişey söleyin küfür edio" hal bu ki ağzmdan hiç bir kötü söz çıkmadı. Yazık...
Benim hatam . Bekle 1 dk

MaTaDoRe demiş ki:
Site kurallarını biliyorsun. Buna uygun davranmanı dilerim. Yasaklama kaldırıldı , hesabına girebilirsin ancak atışmalarınızı seviyeli biçimde yapmazsanız Xanthos'u çağırırım :twisted:

Yukarı Alt