Selamlar,
Youtubeda sIk sIk denk geliyorum Tera videolarina gunner sinifi falan hosuma gitti. Acaba boyle az da olsa blade veya warrioru animsatan pvpsi keyifli siniflar var midir oyun sro ozlemini biraz da olsa giderir mi oynayanlarin goruslerini merak ediyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Fenerbahce
Bundan yıllar önce tera oynayan var mı diye konu açmıştım.Artık oynayan yok heralde zamanında oynamıştım baya bir süre.Şuanda oyun hakkında çogu şeyi unuttum.Konuyu atayım buraya.

Konuda resimlerim silinmiş zamanımı geçmiş onların daral: Merak ediyordum bende nasıl resimlerdi ...

Tera Online Oynayan varmı ?

Yıllar önce denedik beğenmedik. Tera mmofps bi oyun. PVP sistemi sro gibi değil.

@Collapse
Topice baktim, tesekkurler. Anlasilan gelen gideni aratiyor yine, sro ne buyukmussun be reyiz emsalin cikmadi daha :) Aslinda sroyu sadece wasd ile yurutulup, skill shot ile attack yapilan ve gunumuz grafikleriyle, cod tomb raider (belki biraz fazla iddiali) sunsalar, bir de adam cekmek amaciyla 2 3 celebrityi kullansalar twitch uzerinden falan da yayilsa patlar gider aslinda ama yok yani capsiz adamlar.

Yukarı Alt