Oyunu bugün yükledim.Grafikler mükemmel.Birkaç sınıf denedim sanırım okçu ile devam edicem.Warriorlarda mp sorunu var prologue bölümünü dahi oynamaktan vaz geçtim sanırım dps'leri çok yüksek :D

Takımı
Fenerbahce
Okçu iyi ya 2 haftadır girmiyordum ben. Girdim azcık oynadım tek başınada sarmıyor ya .

Takımı
Galatasaray
Biz arkadasla basladik sizin server ne oraya gelelim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Harbiden herkes aynı serverda olsun ben daha yeni başladığım için rahatça server değiştirebilirim.Zaten şu aralar fazla takılamıycam ama ileride birlikte oynama şansımız olur

Beyler oyunda grafikler güzel de saldırı yapmak çok sıkıcı skiller çok az ve oynarken tatmin etmiyor yani Srodaki dare devil vurdugumda aldığım hazzı alamıyorum. Skill sayısı da çok az

Bırakın onu bunu gelin Cabal oynayalım :D

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
20 gb indirme yaptım bunu biraz oynıyacam ulan :D Cabal'ın yıllar önce takip ederdim ama oynamak nasip olmamıştı.Videolarında güzel görünüyordu
Not:bi ara Türk ip'lerini banlıyolar diye mit vardı :D

Türk iplerini banlıyorlarsa neden forumlarında Cabal Online Türkiye Topic'i olsun?

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Türk iplerini banlıyorlarsa neden forumlarında Cabal Online Türkiye Topic'i olsun?
Us ve Eu olarak ayırmış olabilirler serverları

Boşverin cabalı biraz kurcaladım forumu hilesi falan varmış uğraşamam hileyle hurdayla :D Hem o ne öyle 160 lvl olurmu bi oyunda :D

Takımı
Fenerbahce

Takımı
Fenerbahce
Bunlar nedir acaba 2 si tera' dan cıktık cabal'a :D :D

Hile falan yok canım. Ben bıraktığımda yoktu en azından. Kim koymuş gameplayleri bilmiyorum aa oyunumuz o.160 level dediğin 180di en son :D Ama level kasmada sıkıntı yok. Cabalda önemli olan skillleri halletmek. Levelden bağımsız olarak kasıyorsun.Level kasarken de geliyor tabii ki sp ama sonradan zaman ayırman lazım.

Şu an iki Cabal var piyasada. Biri uzun yıllardır online olan Cabal diğeri de Kore'de betada olan Cabal 2. Cabal 2 grafikleri Tera tarzıymış duyulanlara göre. Gene sağlam sistem istiyor yani. Ben her türlü çıkınca Cabal 2'ye gireceğim ama siz de gelmek istiyorsanız Cabal da antreman yapmakta fayda var. Skill çeşitliliği olarak silkroad halt etmiş :P

Bu arada Türk ipleribni banlıyorlar diye bir şey yok aksine oyunda Türk GA falan vardı

Benim için grafik önemli karakterin yurumesi koşması saldırması düzgün olmalı. Öyle seke seke yürüyen karakterlerle 10 lvl olmadan silerim o oyunu. Örnek metin2 ne rezalet grafiktir o :D

Advance

Ishara serverında başladık biz de arkadaşla, gelmek isteyen varsa gelebilir :P
Ben çok aktif olmuyorum ancak arkadaş baya bağlandı gibi oyuna :D

Görüntüsü sroyu ikiye katlar bence.

Yukarı Alt