40+'dan sonra toplu kesme işine gir.Bölge bulmak zor olabiliyor ama en hızlı lvl kasma şekli o.Tabi acelen varsa :D

Sorc 50+ yaratıklarda o lvl'larda zorlanmıyor.Tabi yakalanırsan gg :D

Bu mesaj MicroEx rumuzlu uyeden alinti yapildi
MicroEx demiş ki:
Grafikleri beni benden alıyor ama oyuna bır tane ıyı yorum yapan ınsan yok ındırmelımı acep ?
hocam oyunun grafikleri süper ötesi ama bazen herşey grafik olmuyor oynanış olsun görevler olsun çok kötü diyebilirim ben bu oyuna 7 saat dayandım sildim hayatımda oynadığım ve bin pişman olduğum oyun diyebilirim tera. 10 dolara defianceyi aldım 2 aydır defiance oynuyorum günde 12-14 saat oynuyorum hiç sıkmıyor dediğim gibi herşey grafik değildir ama defiance'de grafik desen oda mükemmel oynanış desen süper ötesi

Bu mesaj Salvation rumuzlu uyeden alinti yapildi
Salvation demiş ki:
Bu mesaj MicroEx rumuzlu uyeden alinti yapildi
MicroEx demiş ki:
Grafikleri beni benden alıyor ama oyuna bır tane ıyı yorum yapan ınsan yok ındırmelımı acep ?
hocam oyunun grafikleri süper ötesi ama bazen herşey grafik olmuyor oynanış olsun görevler olsun çok kötü diyebilirim ben bu oyuna 7 saat dayandım sildim hayatımda oynadığım ve bin pişman olduğum oyun diyebilirim tera. 10 dolara defianceyi aldım 2 aydır defiance oynuyorum günde 12-14 saat oynuyorum hiç sıkmıyor dediğim gibi herşey grafik değildir ama defiance'de grafik desen oda mükemmel oynanış desen süper ötesi
Bu oyunla alakalı cok bılgım yok fakat kısaca defıance nın ne oldugunu acıklayabılırsen sevınırım

Valla ben denedim beğenmedim defiance'yi. Onu bunu bul öldür vs. görevler. Bunları yapacak olsam giderim cod oynarım :(

Bu mesaj Knickles rumuzlu uyeden alinti yapildi
Knickles demiş ki:
Valla ben denedim beğenmedim defiance'yi. Onu bunu bul öldür vs. görevler. Bunları yapacak olsam giderim cod oynarım :(
her oyun öyle zaten göster bana bir oyun değişik olan bu oyunun tek farkı yüzlerce eventi her dakikada pvp ve co op modu olması ve bu oyun 1 gün oynanıp karar verilcek bir oyun değil dediğim gibi ben 2 aydır oynuyorum 12-14 saat arası hiç sıkılmadan oynuyorum açık dünya oyun dediğin defiance gibi olur bence herşeyi yapmakta özgürsün ister görev yap ister pvp gir istersen co op modunda dungeonlarda takıl level sistemi yok zaten oyunda egoyu 300 yapsan bile yeterli ama skill ezik kalır ben şuan görevleri bıraktım pvp co op modu ve eventlere katılıyorum bu oyun 1 gün oynanıp hükmü verilcek oyun değil en az 20 gün falan oynamanız lazım oyundan zevk almak için

Beyler exp ratemi artmış yoksa ben oyunu bir hafta oynadım anca 28 olmuştum..

Yok hacim aylar önce oynadik forumda konusu vardı hatta

Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
oyun içinden atsana bende gelirim hoşuma giderse :D
oyun içinden zaten görüntüler.

--
harbiden hiç dikatimi çekmedi ivana sert e benzediği :mrgreen:

Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
indiriyim dedim direk patchden başladı onda da 8 saat yazıyor hızım 866 kb/s :D
bir kere yüklicek 20-25gb ardından bir patch atıcak kaç gb bilmiyorum işteydim o sırada sabah giderken %95 di eve geldiğimde %45 olmuştu son patch i dahil etmediyseler 2. bir patch daha yükicek oda 9gb interneti kullanmassan sanırım 1-2 güne indirirsin :mrgreen:

Yukarı Alt