EmmaW

beyler aranızda tenis le uğraşan var mı? 1-2 hafta sonra antremanlara tekrar başlıcamda duvara karşı oynayabileceğim güzel bir top lazım bildiğiniz markalar var mıdır? (duvara karşı oynadığım yerin zemini bildiğimiz taş :lol: ) şuanki toplarım slazenger wimbledon ultra vis ama bunlar taş zeminde uçuyorlar resmen duvara karşı oynamak çok zor oluyor tavsiyeler için teşekkürler :muck:

Ben turnuvalara falanda katılıyorum hatta bu haftasonu Taç Spor'da turnuvam var. :D Wilson Trainer al kanımca rakete elin alıştıkça daha sert toplara geçersin zaten.

EmmaW

kırtasiyede masa tenisi topları 25kr normal tenis topları yok .s .s
aynştayn mode off

@lord
muhtemelen wilson alıcamda internet üzerinden kapıda ödeme yapabileceğim yada atm den para gönderip alabileceğim site bilen var mı? hepsiburadada var wilson fiyatıda iyi ama hepsiburadanının öyle bi özelliği yok galiba sadece kredi kartı

EmmaW. demiş ki:
kırtasiyede masa tenisi topları 25kr normal tenis topları yok .s .s
aynştayn mode off

@lord
muhtemelen wilson alıcamda internet üzerinden kapıda ödeme yapabileceğim yada atm den para gönderip alabileceğim site bilen var mı? hepsiburadada var wilson fiyatıda iyi ama hepsiburadanının öyle bi özelliği yok galiba sadece kredi kartı
Maalesef hiç internetten tenis alışverişi yapmadım bence sende yapma orada eğer senin için daha uygun olabilecek topları vs.

Tenis candır izlemeyi severim ama bi türlü oynayamam.
Lordzek demiş ki:
Ben turnuvalara falanda katılıyorum hatta bu haftasonu Taç Spor'da turnuvam var. :D Wilson Trainer al kanımca rakete elin alıştıkça daha sert toplara geçersin zaten.
Geçen seneye kadar arkadaşlarla izlemeye gidiyoduk taç spor turnuvalarını ^^

Turnuvada 2 maçta 2 maçıda verdim ya :( Adamların puanları düşmüş bizim 300'lük gruba gelmişler bize çakıp gittiler yarın normalde grubumdaki arkadaşımla oynayacağım daha adil bir maç olur :!!&%&!

Yukarı Alt