1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Temiz ADSL, daha hızlı internet


 1. GooD_D3wiL

  GooD_D3wiL rank8

  Kayıt:
  21 Eylül 2007
  Mesajlar:
  865
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru

  Melbourne Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olan Dr. John Papandriopoulos, ADSL bağlantılarını yavaşlatan elektromanyetik paraziti azaltmak için bir algoritma geliştirdikten sonra Silikon Vadi’sine doğru yola çıktı. Dünyanın dört bir yanında birçok ADSL servisi 1′den 20Mbps’e kadar kısıtlı hıza sahip. Fakat Dr. Papandriopoulos’un teknolojisi başarılı bir şekilde ticari olarak uygulanırsa bu hız 100Mbps’ye yaklaşacak.

  “DSL’in babası” olarak da tanınınan Stanford Üniversitesi mühendislik profesörü John Cioffi, Dr. Papandriopoulos’un PhD tezi üzerine kurulu araştırmasını inceleyen dış uzmanlardan biriydi. İlk DSL modemlerinin içindeki bilgisayar çiplerini geliştirem Profesör Cioffi, tezden o kadar etkilendi ki 29 yaşındaki Papandriopoulos’a Silikon Vadisi’nde kurduğu ve DSL ağlarının performansını yükseltmeyi hedefleyen şirketi ASSIA’da iş teklif etti.

  Proje doğru bir şekilde lisanslanırsa Dr. Papandriopoulos; teknolojisinin internet sağlayıcıları tarafından iki veya üç sene içinde uygulanmasını bekliyor
   
 2. TurKKillS12

  TurKKillS12 rank8

  Kayıt:
  8 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  500
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Fazla Merak İyi Deil...

  bizim ttnet rulezzzzzzz extrabeer extrabeer