joysro

Kayıt
11 Haziran 2011
Mesajlar
41
Beğeniler
0
kingo
Temel Gelişim Hakkında

1. Nasıl daha fazla kaynak elde edebilirim?
Her oyuncu varsayılan olarak 1 çiftlik, 1 kereste atölyesi, 1 taş ocağı ve 1 demir madenine sahiptir. Farklı kaynak sahaları sizin için ilgili kaynakları arttırabilir. Kaynak üretimini arttırmak için, işçi alımı için daha fazla iş oluşturmanız gerekli. Kaynaklarınızın üretimini geçici süre arttırmak için Satürn Akroit, Ceres Akrolit, Faunus Akrolit veVulcan Akrolit uygulayabilirsiniz. Bazı kaynakları marketten de satın alabilirsiniz veya sistemden satın almak için doğrudan satın al butonuna tıklayabilirsiniz.

2. Nasıl daha fazla sikke elde edebilirim?
Popülasyonu arttırmak için daha fazla kulübe inşa edin. Eğer büyük bir popülasyonuna ve daha yüksek bir vergi oranına sahip iseniz daha fazla sikke elde edebilirsiniz. Sikke üretiminizi geçici bir süre arttırmak için Merkür Akrolith uygulayabilirsiniz.

3. Nasıl daha fazla popülasyon elde edebilirim?
Daha fazla vatandaşı cezbetmek için daha fazla kulübe inşa edin. Sezar de popülasyon çok önemli bir kavramdır. Kaynak sahalarında çalışmaya ve orduya alınmaya atanabilirler. Tapınakta tekrardan üretim uygulayabilirsiniz veya daha fazla vatandaşı popülasyonunuza eklemek için Sığınma Genelgesi uygulayabilirsiniz.

4. Bir binanın en yüksek seviyesi nedir?
Bir binanın en yüksek seviyesi şehrinizin seviyesi tarafından belirlenir. Bina seviyesi seviye 1 şehirde 4, seviye 2 şehirde 8, seviye 3 ve 4 şehirde 10 u aşamaz.

5. Nasıl şehrimi genişletirim?
Rektörlüğe gidin ve Şehir Genişlemesine tıklayın. Şehrinizi genişletmek için gereksinimleri karşılamalısınız. Şehrin en yüksek seviyesi 4 tür. Her şehir güncellemesi kullanmanız için 4 tane daha fazla açıklık ekler.

6. İnşaatçılar nedir? Nasıl daha fazla inşaatçı ile sözleşme yapılır?
İnşaatçılar şehir inşa etmenize yardımcı olur. Ne kadar fazla inşaatçınız olursa bir defada o kadar fazla bina inşa edebilirsiniz. Her oyuncu oyuna girdiğinde bir inşaatçıya sahiptir. Daha fazla inşaatçı ile sözleşme yapmak için Motivasyonel Konuşma kullanın!

7. Nasıl bir lig oluşturulur?
Lig arayüzüne girin ve Lig Oluştur butonuna tıklayın. Dahası, mevcut olan şablonlarlar lig armanızı düzenleyebilirsiniz. Lig kurulumu için ön koşul binalar gerekmez.

8. Nasıl ligimi geliştrebilirim?
Lv 1 lig 10 üye ye sahiptir. Daha fazla üye edinmek için liginizi güncellemelisiniz. Lig güncellemesi kaynak gerektirir. Daha hızlı bir güncelleme için ligdeki her üye lige kaynak yardımı yapabilir. Öğe marketinden satın alınan Lig Amblemi ile lig üyesi kapasitenizi 100 e genişletin.

9. Daha fazla şehir inşa edebilir miyim?
Tabiki! Oyuna girdiğinizde 1 şehire sahipsiniz. Asil rütbenin her güncellenmesi size 1 şehir daha inşa etmenizi mümkün kılacaktır. En fazla 10 şehir inşa edebilirsiniz.

10. Ön koşul asil rütbeye ulaştığımda nerede ve nasıl daha fazla şehir inşa edebilirim?
Sağ köşedeki dünyaya tıkla ve yeni bir şehir inşa etmek için bir açıklık seç. İnşa etme 30 dakikanızı alır.

11. Kalabalığın faydasını nasıl görürüz?
Sezar 7 tür kalabalığa sahiptir: Nehir, ırmak, ağaçlık, çalılık, kum, dağ ve açıklık. Kaynaklarınızın üretimi onun meşguliyetinden faydalanır. Dahası, muhtemelen başarılı bir kuşatma ve yağma üzerine ganimet alacaksınız. Ganimet asil rütbenizi terfi ettirmek için kulanılabilir.

12. Nasıl Asil Rütbemi terfi ettirebilirim?
Daha yüksek bir asil rütbeye terfi ettirilmek için bir kaç çeşit hazineye ihtiyacınız var. Hazineler kalabalığın kuşatılması veya yağmalanması ile elde edilen Boya, Baharatlar, Şarap, Yün, İpek, Kürk, Tütsü, Fildişi ve Elması içermektedir. Hazineler öğe alışveriş merkezindende satın alınabilir.

13. Sikkenin kullanımı nedir?
Sikke sıklıkla vergi sayesinde toplanır. Veri oranı ve güncel popülasyon ile ilişkilidir. Kısacası, oyunun dövizi kaynakların satın alınmasında, kahramanların işe alınmasında, teknolojilerin çalışılmasında, kahramanlara bağlılıklarını arttırmaları için avansların veya ödüllerin verilmesinde ve dahasında kullanılan Altındır.

14. Deponun fonksiyonu nedir?
Depo kaynaklarınızı düşmanın yağmasından korumak için kullanılır. Deponun seviyesi ne kadar yüksek olursa o kadar daha fazla kaynak korunur.

15. Üniversite ve Akademi arasındaki fark nedir? İki teknolojiyi bir anda araştırabilirmiyim?
Akademi askeri teknolojilere erişebilmenizi sağlarken Üniversite üretim ve yağ teknolojilerini çalışmanıza izin verir. Eğer farklı yerlerde çalışıyor ise 2 teknolojiyi aynı anda araştırabilirsiniz. Çalışma zamanını kısaltmak için uygulayabilirsiniz

16. Kaynaklar durmadan artacak mı?
Oturum açmanız veya kapatmanız ile kaynakların büyümesi asla durmayacaktır. Güncel kaynaklarınızın şehir içindeki depo kapasitesine ulaştığında, büyüme duracaktır.

17. Nasıl bir şehir terk edillir ?
Rektörlüğe gidin ve Kalabalık / Şehri terk et e tıklayın. Şehri terk et e tıklayın ve şehri terk etmek için oturum açma şifrenizi girin. Sadece hesabınızdaki şehiri terk etmediğinizin farkında olun.

18. Araştırma ödülü nereye gider?
Araştırma ödülü nereye isterseniz oraya gider. Araştırma ödülünüzü hangi şehire isterseniz oraya gider dolayısıyla içerisinde araştırma gerçekleştirmeseniz dahi şehir ödülün faydasını görür.
 
Yukarı Alt