Beşiktaşlı Tello, alacağı rakam konusunda Başkan Demirören’le sorun yaşanmayacağını söyledi .

Tello: "Tabii ki de daha yüksek bir ücretle oynamak isterim. Başkanla bu konuyu görüştüm, net bir cevap gelmedi. İstanbul'a dönünce durumum netlik kazanır Beşiktaş'ta futbol oynamaktan mutluyum. "

GEÇEN sezon kazanılan çifte kupada gösterdiği performansla aslan payının sahibi olan Beşiktaşlı Rodrigo Tello, alacağı rakam konusunda Başkan Yıldırım Demirören'le sorun yaşanmayacağını söyledi. Siyah-beyazlı ekipte görev alan oyunculardan Ernst'in 2.5, Delgado'nun 2.1, Nobre'nin 2.2, Ferrari'nin 2.5 ve Nihat'ın da 3 milyon Euro yıllık almasıyla kazan kaldıran Şilili futbolcu, İspanya'da Demirören'le görüşemediğini ama konunun İstanbul'da çözüleceğine inandığını söyledi:

'YILDA 1 MİLYON E ALIYORUM'

"TÜRKİYE'DE mutlu bir aile yaşantım var. Kontratım olduğu için 2 sene daha burada gözüküyorum. Şu anda Beşiktaş'tan yıllık 1 milyon Euro kazanıyorum. Daha yüksek ücret almayı tabii ki ben de isterim. Başkanımızla bu konuda görüştüm, ondan net bir yanıt gelmedi. Kendisinden cevap bekliyorum. İstanbul'a dönünce bu konu netlik kazancak. Beşiktaş'ta gerçekten mutluyum, sadece İstanbul'daki atmosfer bile orada kalmam için yeterli. Şu anda tek bildiğim gelecek sezon Beşiktaş'ın futbolcusu olacağım. İspanya'da iyi hazırlanıyoruz. Yeni sezonda Beşiktaş'ı şampiyon yapmak için çalışacağım."

Yukarı Alt