İyi akşamlar arkadaşlar telefon almam lazım 500-600 lira ya kadar ne önerirsiniz? HTC ChaCha diye bir tel var beğendim kullanan var mı memnun mu ya da kullandığı telden memnun olup önercek?

Full dokunmatik istemiyorum klavyesi de olabilir.

Samsung Galaxy Ace aldım 2 hafta önce, 594 liraya aldım 12 ay taksitle.

Şuan çok memnunum, Android işletimi beni benden aldı.

Not: Şuana kadar hiç donma yaşamadım.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ChaCha'yi kuzenim kullaniyor. Ekrani cok kucuk dokunmatiginden bir sey anlamazsin yani parmagindan gozukmez hic bir sey

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
600 tl bu telefona vereceğine 100 tl daha ekle ikinci el samsung galaxy s2 al elinde adam gibi bir telefon olsun.Orta seviye android alacağım diyorsan avea ve turkcell'in ayda 1-15 tl'ye verdiği telefonlar var onları alman daha mantıklı olur.

Kemalist demiş ki:
600 tl bu telefona vereceğine 100 tl daha ekle ikinci el samsung galaxy s2 al elinde adam gibi bir telefon olsun.Orta seviye android alacağım diyorsan avea ve turkcell'in ayda 1-15 tl'ye verdiği telefonlar var onları alman daha mantıklı olur.
sınırları zorlayarak 600 liraya kadar çıktım ve kullandığım telefon bozuk acil değiştirmem lazım. 600 liraya kadar güzel bir telefon almam lazım yaklaşık 1 aydır bozuk telefonu kullanıyorum ve para sınırı 600 :/

Jelly Bean alacak telefonlara bakarken Galaxy Chat diye bir telefon gördüm.Bilmiyorum özelliklerini falan ama tamamen dokunmatik istemediğin için bir bak istersen

irfancaylak demiş ki:
Samsung Galaxy Ace aldım 2 hafta önce, 594 liraya aldım 12 ay taksitle.

Şuan çok memnunum, Android işletimi beni benden aldı.

Not: Şuana kadar hiç donma yaşamadım.
Ace almayı düşünüyosan boşuna paranı helak etme,Gio al.Ace ile gio arasında tek fark kamerası.(Flaşı var ve 5 mp) Aralarında fiyat farkı 100-150 tl sanırım.Şahsen gio kullanıyorum,hoş telefon :P

Bende bugün Ace Plus aldım Vatan'dan.İndirim vasıtasıyla.İlk izlenimlerim gayet iyi yönde.Çok şık.Uygulama önerisi olanları bekliyorum ve tavsiye ediyorum :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Mirage demiş ki:
Bende bugün Ace Plus aldım Vatan'dan.İndirim vasıtasıyla.İlk izlenimlerim gayet iyi yönde.Çok şık.Uygulama önerisi olanları bekliyorum ve tavsiye ediyorum :D
500 civarinda sanirim fiyatlari. Hic deneme firsatim olmadi umarim memnun eder seni tel :santa:

Wax Whine demiş ki:
Mirage demiş ki:
500 civarinda sanirim fiyatlari. Hic deneme firsatim olmadi umarim memnun eder seni tel :santa:
Normal fiyatı 660 civarlarında dolaşıyor.Vatandaki indirim nedeniyle 600'e aldım.Sağolasın farem :P

Takımı
Besiktas
Mirage demiş ki:
Sen aldıysan tamamdır miray

Arkadaşlar Ace Plus için ICS güncellemesi yapayım mı sizce?Sorunlu falan diye duydum.Nedir doğrusu bunun?Özellikle Kemalist'i buraya bekliyoruz :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben pek ihtimal vermesem de senin telefona samsung 4.1.2'yi getireceğini açıkladı.Getirirse direk 3.2'den ona geçersin getirmezse de geçmene pek gerek yok , android'in 4.0.4'ü windows'un vistası gibi ölü bir sistem.

(İhtimal vermememin sebebi samsung'un daha resmi olarak s3'e bile güncelleme vermemesi.S3 yayınlanacak , note 2 yayınlanacak , s2 yayınlanacak , note 1 yayınlanacak vs vs.)

Yukarı Alt