Samsung wave yeni aldım kullanıyorum elinden düşürmezsin hd video çekimi kamerası ayrı güzel amoled çizilmez ekranı ayrı sağlam kasası kasmayan sağlam bir telefon.
nokia telefonlara artık para verilmez o işletim sistemi insanı deli eder wave den sonrası bana göre iphonedir ki garantili temiz bir iphone 800liraya bulamazsın. :detective:

Stw

Öğreniyorum
JetHomme demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Stw demiş ki:
bis aboneliğin varmı ?
malesef hayır daral: telefonu bi süre kullandım emanet olarak gayet başarılı :headbang:

Bis aboneliği yoksa BB bir işe yaramaz.
malesef öyle ama oda BB'nin tarzı 8) bis aboneliği de operatörlere göre değişiyor bildiğim kadarıyla en ucuzu biiiip firmasında 29 lira :lol:

CaN_KsK demiş ki:
nokia c3 kullanan varmı yeni alıcam da ?
Kız arkadaşıma almıştım. Gayet güzel bir telefon. Bana göre tek eksiği işletim sisteminin s40 olması. s60 olsa daha bir güzel olurdu.

hacım şimdi 2 farklı yorum var alıcam kafama koydum hediye bir nevi :)
istanbuldan gelince bakıcaz artık :starving:

nokia x6 kullanıyrm gayet kullanışlı.özellkle dokunmatiği çok gzl

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ZEHiR demiş ki:
JetHomme demiş ki:
O paraya ikinci el çok temiz bir İphone 3GS 32GB alabilirsin. Bir piyasayı araştır derim.
kesinlikle haklısın derim :coffee:
Ne biliyosunuz o 2. el telefonun sağlam olduğunu? Nerden biliyosun sorunu olmadığını? Garantisi de olmaycak iade de edemeyeceksin elinde patlayacak o para.

Wax Whine demiş ki:
ZEHiR demiş ki:
JetHomme demiş ki:
O paraya ikinci el çok temiz bir İphone 3GS 32GB alabilirsin. Bir piyasayı araştır derim.
kesinlikle haklısın derim :coffee:
Ne biliyosunuz o 2. el telefonun sağlam olduğunu? Nerden biliyosun sorunu olmadığını? Garantisi de olmaycak iade de edemeyeceksin elinde patlayacak o para.

Zaten temiz bir telefon al demişim orda. İphone 4ün çıkmasıyla 3GS'sini çok satan var her türlü garantili bulur.

Yukarı Alt