Arkadaşlar arkadaşım telefon almayı düşünüyor. 3 teelfon arasında kaldı lg g2, s4, xperia z .. Hangisi daha mantıklı seçim olur sebepleri ile yazarsanız sevinirim. :)

seskes

sen git arkadaşın gelsin kanki, telefonu alınca sen mi şarz etçen xd

seskes

kisisel fikrim htc one diğerleri useless, xpearia z inşaatta falan çalışmıyosa gerek yok küt bi görünümü var, s4 alan hiç bi arkadasımı memnun görmedim, son olarak LG NEY PİL Mİ ALİYON

Arkadaslar o degilde lg nin akilli telefon piyasasin da kusuru nedir?

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Arkadaslar o degilde lg nin akilli telefon piyasasin da kusuru nedir?

Güncelleme konusunda yetersizdi kullanıcılar bundan yakınıyordu genel olarak yeni telefonlarıyla daha iyi olcaz falan diyolardı ama ne durumda son olarak bilmiyorum takip etmiyorum bi süredir lgyi, öneri olaraksa nexus4 veya5

Xperia Z1

IOS tercih ederim ben olsam onun icin. Ip 5 veya 5S

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

İphone 5 alsın.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Şarj ederim sıkıntı olmaz diyorsa nexus4 ü öneririm güncelleme gibi bi problemi olmaz 1 yıl boyunca yada beklesin nexus5 i alsın googlenin amiral gemisi olucaktır bu nexus5

Takımı
Fenerbahce
LG G2 öneririm. Yakın çevremde S4, Z1 ve LG G2 kullananlar var. S4 ısınma yapıyor ve aşırı ısınma yaptıktan sonra telefon donup kilitleniyor. 1 saat aynı ekranda donuk kaldığını gözümle gördüm :mrgreen: Z1 hk. kötü bir yorum duymadım daha fakat yeni aldığından dolayı sorun görünmüyor olabilir kısa bir süre sonra varsa zaten kusuru çıkar ortaya diye düşünüyorum :coffee: LG G2 piyasaya düştükten iki gün sonra alındı gayet hızlı ve sağlam bir telefon. Özellikle ekranı açısından... şöyle örnek vereyim ; elimize bıçak, çivi vs. bir kaç alet alıp deneme yaptık ekranın çizilme olayının doğruluğuna ve gerçekten bir kusur göremedik burada. hatta ben illaki olur ekran bu nasıl çizilmeye o kadar dayanabilir vs. diyorum ama şahit olunca işler değişiyor. Jelatin takmayı bile düşünmüyordu kullanıcı ama zar zor ısrar ile taktırttık ne olur ne olmaz diye " cihazın işlevi iyi ve gayet hoş bir görünüme sahip :muck: :thumbsup:
"Alınacak olan her ne olursa olsun şimdiden kullanıcıya hayırlı olsun diyorum cool2: "

Tesekkurler arkadaslar lg g2 almaya karar verildi (:

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Tesekkurler arkadaslar lg g2 almaya karar verildi (:

geçen sene ingilizce hazirliktan bi arkadaşim aldı 2 bin liraydı sanırım dedim o kadar para verceğine iphone5 alsaydın ya olum dedi bunun özellikler daha iyi bende iyi dedim öyle yani

Yukarı Alt