Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar yeniler yüzünden ksronun durumu gerçekten BERBAT ama biz exL dan olanlar belki tekrardan başlarsak 0dan birr guild kurarız ve 5K plz cileri almayız guilde sağlam ve saygılı bir guildimiz olur ne dersiniz var mısınız ? ?

beyler herkez Ksro [성인] 비산딭'ya gelsın beyler server super bıde turk guıldı var. MooNStar
nickim : _BaRoN_BoSS_ tertemiz 1 server para dilenende yok.

36lwim %60 exım var

nuRi-aLco demiş ki:
beyler herkez Ksro [성인] 비산딭'ya gelsın beyler server super bıde turk guıldı var. MooNStar

36lwim %60 exım var
selamlar kardeşim moonstar evet bennim charda se7en_sword

Takımı
Galatasaray
Başlarsak ㅎile başlayanda başlayalım benim orda 64 lv charım var hepinizi kasarımve ban yememiş yanlış pw yazımouşum .

@ elemptra : nedena atmıym pm

milestone demiş ki:
nuRi-aLco demiş ki:

36lwim %60 exım var
selamlar kardeşim moonstar evet bennim charda se7en_sword
o guilde gelmiyeceğim iftiracı dolu ve bunu 1 yabancı adam bile ypamıyor. serveri değiştiriyorum smartın serverine gidiyorum

Smart demiş ki:
Başlarsak ㅎile başlayanda başlayalım benim orda 64 lv charım var hepinizi kasarımve ban yememiş yanlış pw yazımouşum .

server ne acaba ?

Takımı
Galatasaray
nuRi-aLco demiş ki:
Smart demiş ki:

server ne acaba ?
ㅎ ile başlayan , en dolu olan ve en ünlü olan. gel kasayım seni guildde kurarız :wink1:

ben varim ama ip 78 ile başlıyor ve hss bile işe yaramıyor...ttnet e de gidemem ip i değiştirmek için yardım edin...

bende gelmek isterim ama o bahsettin serverda gerçekten çok gold cular + şimdi kötü bi kelime söyliyemicemler var koreliler artık free taxiye avrupalı almıyo o serverda

Yukarı Alt