1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Teknolojinin en hızlıları belli oldu


 1. GooD_D3wiL

  GooD_D3wiL rank8

  Kayıt:
  21 Eylül 2007
  Mesajlar:
  865
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru
  Türkiye’nin teknoloji sektöründe son 5 yıl içinde en hızlı büyüyen şirketleri belli oldu. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2007 programının sonuçları 23 Ekim 2007 Salı günü Rahmi M. Koç Müzesi’nde Türk Telekom’un sponsorluğunda düzenlenen Ödül Töreni ile açıklandı.

  Listenin ilk sırasında, son beş yılda %3432 büyüme gerçekleştiren Parkyeri A.Ş. yer aldı. E – ticaret ve mobil çözümler sunan Parkyeri’nin ardından, alternatif telekom operatörü Borusan Telekom %1559′luk büyüme ile ikinci sıraya yerleşti. Üçüncülüğü ise entegre bilgisayar – telefon uygulamaları gerçekleştiren Defne Bilgi İşlem Ürünleri %1419 büyüme oranı ile aldı.

  Deloitte Teknoloji Fast50Türkiye 2007 programının sonuçları hakkında bir değerlendirme yapan Deloitte Türkiye Stratejik Planlama, İş Geliştirme ve Pazarlama Ortağı M. Sait Gözüm:

  “Deloitte Teknoloji Fast50 programıyla ülkemiz teknoloji sektörünün başarılarını ve dinamizmini hem Türk kamuoyuna hem de dünyaya tanıtma olanağı buluyoruz. Böylece bu sektörün büyümesine olumlu bir katkı yapmış oluyoruz. Deloitte Teknoloji Fast50 programına geçen yıl giren şirketlerin elde ettiği başarılar bu katkının boyutlarını ortaya koyuyor. Bu şirketlerden 21′i geçen yıl EMEA bölgesi Teknoloji Fast500 listesine girme başarısı gösterdi. Bunların bazıları birleşmeler ve yeni yatırımlarla küresel oyuncu olmak yönünde önemli adımlar attılar. Teknoloji ve diğer sektörlerdeki faaliyetleriyle Türk ekonomisini daha ileriye götüren şirketlerimizi desteklemeye devam edeceğiz”, dedi.
   
 2. TurKKillS12

  TurKKillS12 rank8

  Kayıt:
  8 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  500
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Fazla Merak İyi Deil...
  bilgi için saol extrabeer extrabeer