1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Teknoloji | Yüzeyleri Dokunmatik Hale Getirin


 1. [GM] Essence

  [GM] Essence Öğretiyorum

  Kayıt:
  23 Haziran 2009
  Mesajlar:
  847
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]
  10.1 inç büyüklüğünde bir alanı dokunmatik teknoloji ile buluşturan Light Touch, holografik lazer projeksiyon (HLP) teknolojisini üzerinde barındırıyor. Kontrastı yüksek ve keskin resimler sunan HLP teknolojisi, video gösteriminde 15 Lümen normal görüntü aktarımında 35 Lümen'lik bir değere ulaşabiliyor.

  Klass1 sınıfı bir Lazer kullanan bu ürün insan gözü için herhangi bir zarar vermiyor. Kızılötesi teknolojisini de üzerinde barındıran bu ürün, bu sayede yüzeyleri dokunmatik hale getirebiliyor. Parmaklarınızla yapacağınız dokunmalar anında algılanıp işleme konuluyor.

  400 gr ağırlığında olan Light Touch, pilli kullanımda 2 saat dayanabiliyor.

  Light Blue kullanıcı arayüzü için Adobe Flash Lite 3.1 adlı yazılımı kullanıyor. Başka sistemlerle bağlantıyı, 802.11b/g ve Bluetooth üzerinden sağlıyor. Ürünün bir özelliği, 2 GByte belleğinin Micro SD kart yuvası sayesinde 32 GByte'a kadar genişleyebilmesi. Buna ek olarak mono hoparlör ve kulaklık girişi de unutulmamış.

  LBO, geliştirdiği bu teknolojisini sadece kendisine saklamak istemiyor. Bu teknolojiyi diğer üreticilere verip farklı cihazlarda da kullanılmasını istiyor.