1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Teknoloji Öğretmenlerin Cebine Girdi.


 1. Josephine

  Josephine rank8

  Kayıt:
  15 Şubat 2009
  Mesajlar:
  5.760
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Sakarya

  [​IMG]

  Coşku yayınları tarafından hazırlanan 1. Sınıf ilk okuma yazma seti yenilenmiş hali ile öğretmenlerin ihtiyacını tümüyle karşılayacak şekilde yayın hayatına girdi.

  1.Sınıf Okuma yazma seti; öğretmenlere yardımcı olması için setin yanında Flash bellek vermektedir. İlk Okuma yazma setinin içindeki tüm dokümanlar PDF formatında Flash belleğe aktarılarak öğretmenlerin yanlarında kolaylıkla taşıyabilmeleri sağlanmış. İlk okuma yazma seti Flash belleği; günümüz teknolojinden faydalanarak hazırlanması ve akıllı tahtalara uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor.

  Coşku Yayınları İlköğretim birinci kademe Yayın Yönetmeni Murat Olukpınar, "1. Sınıf ilk okuma yazma seti ile ilgili yaptığı açıklamada "1.Sınıf okuma yazma seti, 1.sınıf öğrenci ve öğretmenlerin tüm ihtiyacını karşılayabilecek şekilde hazırlandı. Flash belleğin içerisinde; Boyama, Çizgi alıştırma, Rakamlar, Sesler, Dinle ve okuma, Kelime oyunu ve Öğretmen envanterleri bölümleri yer almaktadır. Boyama ve çizgi alıştırma bölümü; öğrencilerin bilgisayar ortamında el becerilerini geliştirmek amacıyla interaktif olarak resim yapmalarını ve çizgi çizmelerini Rakamlar bölümü; Rakamların nasıl yazıldığını sesli ve görsel unsurlarla uygulamalı olarak göstererek bilgileri, öğrencilerin eğlenerek öğrenmelerini sağlamaktadır."dedi.​