Poker Face

Bilgiliyim
tekken5 devuruşlar var tekte vurma falan onlara yapmak için hangi dümelere basıp hangi adamı seçmem lazım söleye bilirmisiniz

Yoshimitsu var kılıç sokuyo ama tekte degil.Vurmak için hızlıca sol,sol,kare yapcan.Bide paul vuruyo bi tane.Ama onların hepsine traningten bak bence.

CooLLer demiş ki:
Yoshimitsu var kılıç sokuyo ama tekte degil.Vurmak için hızlıca sol,sol,kare yapcan.Bide paul vuruyo bi tane.Ama onların hepsine traningten bak bence.
kardeş onlar tekken 3 te kaldı

:lol:

yemin ederim hepsinin ölüm hareketini biliyodum ama unuttum 2 yıl önceye kadar biliyodum

her adamın oyle vurusları var yan yana olan butun tuslara yanı ıkı tanesıne bırden bas

Lagroad demiş ki:
CooLLer demiş ki:
kardeş onlar tekken 3 te kaldı

:lol:

yemin ederim hepsinin ölüm hareketini biliyodum ama unuttum 2 yıl önceye kadar biliyodum
Harbimi :mrgreen: :mrgreen: Yaslandım mı ben ya??

SonSAHNE

Bilgiliyim
tekken 3 de hala bazılarını hatırlarım ama yanlış hatırlıyor olabilirim :lolmuch:

Al eddy'i salla tuşları hertürlü döversin karşındakileri :lolmuch: ama teknik oynarım diyosan al King yada Paul'u gir training'e sonra aç combo list'i ordan baka baka öğrenirsin yazıyo hangi tuşlara basman gerektiğini özellikle King'in kapma comboları süperdir he extraokk az oynamazdım tüm serilerini oynadımda 6'yı oynamak nasip olmadı ps3'e çıkmış zaten anca bi ps3 cafe'de oynarım artık :lol:

Yukarı Alt