oynanirlik nasil playsationda hastasiyimdir da pc de nasil acep rahatmi

SonSAHNE

Bilgiliyim
abicim bide ss koysan çok süper olcak :lol: benim rapid limiti dolu şu anda sonra indircem Wink

eskiden buzdolabı atarileri varya onda beni kimse yenemezdi Bursada sdece Küçük Kumlada bir yerde var atari salonu Evil or Very Mad

SonSAHNE

Bilgiliyim
Sarı_Kedi demiş ki:
S0NS4HN3 demiş ki:
Sarı_Kedi demiş ki:
nasıl açlışıyo bu indirdim ama çalıştıramadım resimli anlatım please :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
indiriyorum. İnsin anlatımı atıcam...
oke şimcikden saol

İlk olarak Altta görüldüğü gibi İndirdiğin Arşive Sağ tıkla Extract Here ( yada türkçeyse Buraya Çıkart) ı seçeceğiz.

Bu aşama bittikten sonra Altta göründüğü gibi Tekken Diye bi klasör çıkacak ve Tekkenin içindeki dosyalara aşşağıda anlattıklarımı uygula. iyi Eğlenceler...

SonSAHNE

Bilgiliyim
Bu arada Bildiğniiz Tek vuruşlar Varsa yazarsanız sevinirim. Ben hepsini Biliyordum. Aklıma geldikçe yazarım. sadece yoshimitsu denedim oda seri olarak 2 kez geriye basıp a ve s aynı anda basıcaksınız oluyor :lol: olmazsa seri seri 2 kez geri ardından aynı anda z ve x tuşlarına basın ( şu anda hangisi x hangisi yuvarlak veya üçgen olduğunu bilmediğimden 2 seçenek verdim :lolmuch: )

paul da geri basarak a ve s tuslarına aynı anda basın jinde geri ve yukarı basarak a ve s ye basın

SonSAHNE

Bilgiliyim
erdener demiş ki:
paul da geri basarak a ve s tuslarına aynı anda basın jinde geri ve yukarı basarak a ve s ye basın
evet sğol paul uda biliyodum onuda yaparak buldum jin i bilmiyordum :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Gun Jack ide hatırladım ileri basıp x+s ye basıcaksınız

ileriye doğru giderken x e basın elinizi x den çekmeden seri şekilde s yede basın Wink

Jin i arkadaş yanlış vermiş onuda buldum tekrar

Geriye basılı tutarak s ve x tuşlarına aynı anda basın Wink

valla ben oynuyom şahane sadece bir sorun var bunlar normalde 2 raunddur ama bu 1 raund acaba nasıl ayarlanır 2 raund olarak hemen oyunun sonu geliyor yaw Confused

Yukarı Alt