1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Tek tuşla 100 sayfa tarama


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  Xerox, arkalı önlü tarama yapabilen, “tek tuş” özelliğine sahip yeni tarayıcısı Xerox DocuMate 742’yi piyasaya sundu.

  Günlük doküman tarama hacmi 5.000 sayfa olan ve dakikada önlü arkalı 100 sayfa tarayabilen Xerox DocuMate 742, atlama yapmadan farklı ebatlardaki dokümanları istenen dosya formatlarına tarıyor.

  Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, tarayıcı ürünleri portföyünü piyasaya sunduğu yeni Xerox DocuMate 742 model tarayıcı ile genişletiyor. Xerox’un yeni tarayıcısı Xerox DocuMate 742, yoğun iş temposuna sahip şirketlerin karmaşık tarama ihtiyaçlarını tek başına karşılamaya aday bir tarayıcı. Xerox DocuMate 742, farklı tipteki dokümanları yüksek hız ve görüntü kalitesinde tararken, verimliliği artırıyor ve zaman kazandırıyor.

  Xerox’un doküman yönetiminde yeni bir çözüm olarak sunduğu Xerox DocuMate 742, A3 boyutuna kadar bütün dokümanları tarayabiliyor. Aynı anda çift taraflı (dubleks) tarama yapabilen, tek bir seferde 100 sayfaya kadar dokümanı besleme ünitesine alan Xerox DocuMate 742, dakikada tek taraflı 50 sayfa ve önlü arkalı 100 görüntü tarıyor. Günlük doküman tarama hacmi 5.000 sayfa olan Xerox DocuMate 742, boyutu 955 mm’ye kadar varan dokümanların taramasını yapabiliyor. Bu özellikleri ile medikal formlar yada gayri menkul kontratları gibi karışık dokümanları indekslemede ideal bir tarayıcı özelliği taşıyor.

  600 dpi optik çözünürlükte, 24-bit derinlikte tarama yapan Xerox DocuMate 742’nin, “Tek Tuş (Visioneer OneTouch)” teknolojisi ile her hangi bir dokümanı taramak veya taranan dokümanı başka bir hedefe yönlendirmek için tek bir tuşa basmak yeterli oluyor. Tek Tuş teknolojisi, tamamen kullanıcı hedeflerine göre önceden ayarlanmış olan dokuz seçimden birine tarama yapılmasına olanak veriyor. Böylelikle dokümanlar, doğru çözünürlük, renk, kırpma ve dosya formatı ayarlarıyla taranıyor.

  DocuMate 742’de bulunan “Ultrasonic Double Feed Detection” teknolojisi sayesinde, hatalı bir besleme yada zımbalı doküman yüzünden tarama sırasında sayfa atlanması söz konusu olmuyor. Plastik kartlar gibi küçük maddeler yada geniş dokümanlar ADF’de kolayca yığınlanıyor ve “Searchable PDF” yada “Xerox DocuShare”, “Microsoft SharePoint” gibi birçok doküman yönetimi yazılım programına anında taranıyor.

  Xerox DocuMate 742 tarayıcı bir dokümanı anında aranabilir bir PDF dosyasına tarayabiliyor ve “Visioneer” tarafından geliştirilen “Xerox DocuShare”, “ScanFlow Store”, “Docuware”, “Microsoft SharePoint”, “Kofax Ascent Collection Server”, “EMC Captiva QuickScan Pro”, “FileBound”, “Laserfiche” gibi farklı ortam ve hedeflere de gönderebiliyor.