Arkadaslar Böle Bi Program Varmıs Olan Varsa Koyabilir mi? Bütün REpleri Vereceğim verebildiğim KAdar Bütün Gün Boyunca :lol: HEr gün:D :lolmuch: :lol: headbang2ft9

Takımı
Besiktas
Sen ne yapmak istiyorsun arkadaşım ya.Sitedeki daha ilk mesajın tek tık die bişi istiyorsun.Ayrıca bu sitede Rap olayı yok.

tek tık knaygt mı ne oyun için olan bişi sro da yok öle bişi diğer oyunda öğrendiklerini unut bu oyuna öyle başla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kimse anlamadı dahala bizde başkalarını gibi +rep,+ışın kılıcı :mrgreen: türü şeyler yok olmasınada gerek yok

Forumu Nodc client var!Onu al Silkroadın içine kopyala..Sonra dirmek için denemeye Basla artık ne zaman girerse oyuna Kader!!Veya dahada ii si Bi premium aL urasmana gerek Kalmaz:)

senden rap almak için anlatıyorum; biraz zahmetli , 60 lvl e kadar full str fire blader bi char kasıyorsun. 60 lv olduğun zaman sana otomatikman bi gorev gelio kesme gorevi ,ama sen onu goremiyosun gidip botları (tarim basinde çok var) kesiyosun keserkende sayıyosun 30 tane kestikten sonra oyuna istediğin zaman tekte giriyosun tabi girmek istersen :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Prada

Tamam sana öğretiyorum programsız hemde... Oyunu açıp ID ve şifreyi yazdıktan sonra gelen image code'da bi duruyosun.. Şöyle bi bakıyosun, uygun açıyı aldıgında ( yani gözlerin monitörün tam ortasına baksın) konsantre oluyosun başlıyosun dua etmeye.. 3 kulvallah 1 elham okuduktan sonra monitörü avuç içi üst tarafa gelecek şekilde okşuyosun... Hadi canım , hadi bitanem üzme dayını diyosun ve confirm' e basıyosun.. Bi dene girmezse küfret paso SRO ya onalrın ayıbı çünkü :santa:

Banada +rep mep verme ben Rockçıyım extrabeer Rock ver rockk muha hmm

Yukarı Alt