Absence demiş ki:
kronos24 demiş ki:
Absence demiş ki:
Ya insanları teşvik ediyorsunuz bidaha girilmicek servera zaten 2 saatte anca giriliyor
Ps:Beni rakip mi görüyon tospa :mrgreen:
ııyy. traffic varsa hic cekilmez ya. ortam güzel olabilir diye gelicektim ama traffic caydırdı beni.kolay gelsin size :D
Şimdi serverdan iğrendirmek gibi olmasın ama 2 saat denersiniz girer sonra oyundan çıkarsınız ,dc v.s bi bakarsınız hata alıyorsunuz 3-4 saat hata alırsınız sonra açılır bidaha dene :mrgreen: ama güzel ya sabahları girebiliyoruz bari
İnadına geliyorum bro :lol: Kork Bendennnn :P

Absence demiş ki:
kronos24 demiş ki:
Absence demiş ki:
Ya insanları teşvik ediyorsunuz bidaha girilmicek servera zaten 2 saatte anca giriliyor
ııyy. traffic varsa hic cekilmez ya. ortam güzel olabilir diye gelicektim ama traffic caydırdı beni.kolay gelsin size :D
Şimdi serverdan iğrendirmek gibi olmasın ama 2 saat denersiniz girer sonra oyundan çıkarsınız ,dc v.s bi bakarsınız hata alıyorsunuz 3-4 saat hata alırsınız sonra açılır bidaha dene :mrgreen: ama güzel ya sabahları girebiliyoruz bari
iğrendim iğrendim :D sjsro da azmı çektik onları..

Absence

WildKing demiş ki:
güzel kasıosun ama daha hızlı olman lazum bro

Ethem abi 96-99 arası olmuştur adam 2gunde 84 olduyahu
Oyuna girebilsek kasıcazda biz 3 günde 5 saat oyuna giriyoruz anca

Absence demiş ki:

abi ne 2saati anca 4 5 saat sürüyor akşamları 7 ye kadarda çıkabilir bu durum ^^ :lol: nick:oOEzzeLLOo

Absence

Salvation demiş ki:
Absence demiş ki:

abi ne 2saati anca 4 5 saat sürüyor akşamları 7 ye kadarda çıkabilir bu durum ^^ :lol: nick:oOEzzeLLOo
Hele o hata verdimi :mrgreen: ama sabah giripte çıkmassan bidaha süppo

Yukarı Alt