1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   rew
   rappelz
   park
   boşalan

Tek oyun video kanalı Türkiye’de


 1. _SpinozA_

  _SpinozA_ rank8

  Kayıt:
  17 Nisan 2009
  Mesajlar:
  874
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  izmir sokakları
  Dünyanın, Oyunlarla İlgili İlk ve Tek Video Kanalı Ginx, Türkiye’de Sadece Tivibu’da. Üstelik Türkçe!

  Kişisel eğlencede zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldıran Tivibu’nun özel içeriklerine, dünyada oyun tutkunlarının favori kanalı olan Ginx de eklendi. Tüm dünyadaki popüler oyunları detaylı olarak tanıtan kanal, Türkiye’de ilk kez hem de Türkçe olarak Tivibu kullanıcılarıyla buluşuyor.

  TTNET’in 2010 yılında, iletişim teknolojilerinin üç temel alanı olan internet, televizyon ve telefonu sahiplenerek müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden sunmak amacıyla hayata geçirdiği EVET vizyonunun ilk servisi Tivibu, yeni içeriklerle gelişmeye devam ediyor.

  Televizyon keyfine bambaşka bir boyut kazandıran ve kullanıcılarının farklı taleplerini karşılamayı amaçlayan Tivibu, son olarak dünyanın oyunlarla ilgili ilk ve tek video kanalı Ginx’i, Türkçe içerikle Türk oyun severlerle buluşturuyor.

  Dünyada büyük bir ilgiyle karşılanan en popüler oyunlardan en yenilerine kadar; yarış, spor, aksiyon-macera gibi her türlü bilgisayar oyununun detaylarıyla sunulduğu Ginx, özel olarak hazırlanan programlarıyla profesyonelden amatöre tüm oyun tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap veriyor.

  Türkiye’de ilk ve tek olarak Tivibu bünyesinde, üstelik Türkçe içerikle kullanıcılarla buluşan Ginx’te, macera oyunu tutkunları için “The Quest”; yarış tutkunları için “Faster”; spor oyunlar ı için de “Knockout”; aksiyon ve heyecanın dorukta olduğu atışlı oyunlar için ise “License to Kill” programları dikkat çekiyor. Filmlerle oyunların birbirine en yakın olduğu noktada “That Hollywood Thing”; tüm dünyadaki oyunların incelendiği “The Good, The Bad and The Boring” ve Ginx’in seçtiği en iyi oyunları içeren “Squeezed” programları ise oyun severler için eşsiz bir rehber niteliğini taşıyor.