Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
adminim benim önerim [hide] [/hide] kodu bu kodla diyelim ben konu açtım.
[hide]buraya link koyarsam [/hide] link koyarsam o linki görmek için mesaj ve üye olmaları lazım.hem üye çekeriz.
- Resim Silinmiş.
bunun gibi ama hide kodu olmadığı için etkili işlemiyor.veritabanına bu kodu ekler misin.faydalı sende göreceksin.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Herkes okuyabilme için konuya cevap verecektir bu yüzden konu gereksiz postlarla dolcaktır

_CaspeR_

Buralıyım
Lord_Sniper demiş ki:
bena dmine sordum size sormadım.tmm öneri yaparsınız tek admin baksın dedim :evil: :twisted: ?!!!!!! :mrgreen:
tek admine sordum demek ne demek yaa burda hereks bir aileyiz burda hereks bir öneri yapabilir ve bu arada Lord_Sniper çok gözüme batıyorsunn dikkatli ol bence ve konuşmalarından dolayı daha öncede seni uyarmıştım biliyorsun

Zaten üye girişi yapılmadan konudaki linkler gözükmüyor.
Üye girişi yapın yada üye olunuz yazıyor.Bi bakıpta açsan konuyu(nokta)^^

ElazigLee demiş ki:
Kasmaya hic gerek yok, boyle iyi :wink1:
Admininde cevabını aldın umarım sniper
Msjı gizleyince acmak icin asdsd sdsflds gibi msjlar yazıolar o yüzden koyulması kötü olur.ikincisi zaten extraloobun üyesi yeterince war öle asssd yazcak üyeler olcaksa hiç olmasın daha ii

64 bin üyemiz var ztn.Türkiyede SRO oynayanların buyuk bir kısmı.Ztn Sro oynayıp sitemeizi bilmeyen pek oyuncu yoktur.Kac yıldır da bilen bilmis üye olan olmustur.

Ayrıca,lastturk'un dedigi gibi ztn link verilen konularda(tbot-srobot-softmod....)üueliskiz linkler gorunmuoyor.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
CooLLer demiş ki:
64 bin üyemiz var ztn.Türkiyede SRO oynayanların buyuk bir kısmı.Ztn Sro oynayıp sitemeizi bilmeyen pek oyuncu yoktur.Kac yıldır da bilen bilmis üye olan olmustur.

Ayrıca,lastturk'un dedigi gibi ztn link verilen konularda(tbot-srobot-softmod....)üueliskiz linkler gorunmuoyor.
Kaç yıldır :D
1.5 he he he :D

Yukarı Alt