Beyler hangisi daha iyi ???
Banlanma riski hangisinde daha fazla ???
Hangisi daha hızlı kasar ???
Hangisi bugları daha azdır ???
Bunları istiyorum yorumlarınızlarınızı eksik etmeyin...

Prada

Güzel kardeşim aynı başlığı Tbot bolumune 2, ucretsiz bot multiclient bolumune 1 ve bu bolume 1 olmak uzere 4 kere açmışsın.. Artı bu konuyla ilgili zaten topic var.. Modların işi uyarı vermek ben sadece yaptığın şeyin dogru olmadıgını söyliyim yeter..

- Resim Silinmiş.

Al buda Cihanın daha önce 21345434 kere açılmıs bu başlık için hazırladıgı bişey.. Parasal yonu haricinde herşey dogru (cihan bunu hazırladıgında isro aylık daha pahalıydı simdi değil)

Al hepsine yapıştırıyım bende, birinden birini muhakkak okursun :santa:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
heryerde actım ama tam sonucu almak istedim ama bir yerde 2 kere actım kilitlenmesini istedim birde bakabilirsin ..

Prada

xero4ever demiş ki:
heryerde actım ama tam sonucu almak istedim ama bir yerde 2 kere actım kilitlenmesini istedim birde bakabilirsin ..
Bende aynı konuyu 3 ayrı bölümde açmanın doğru olmadığını söyluyorum forum kirliliğinden ibaret :beer:

sro bot daha avantajlı gösterio o tabelada ama YANLIŞ. 1. T botta asla dc yemedim 3 gün boyunca pc kapanmadı 1 kere dc olmadım. + Masa üstüne ençok srobot atıp duruyor we agaca fln takılıo :D ama ne yaparsın ki daha ekonomik ücret olarak
Mecbur sro bot...Ama oyum HER ZAMN tbottan yanadır... :twisted: :thumbsup:

Yukarı Alt