Max kaç saat online kalabildi bot ? Benim Rekorum aşağıda sizin rekorlarınızı görelim kanıtlar ss olarak ve ps edit olmadan lütfen extraokk

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
45 saat 1dk ohannes çok iyi be pennye sormak lazım bi dönem o deli gibi makinayı bırakıp giderdi bilir o nereye gittiğini neyse canımcım bazen o kapıdan çıkar dc yer bizde yarılırdık gülmekten bakalım pennyde skor kaç hoş ss alan da olmamıştır ki Rolling Eyes

A

Anonymous

Guest
% kac kastın ben çıkıyorum evden aarklarla sinemaa 5 saat geldiimde adam potcuda duruo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sLaYeR_ demiş ki:
% kac kastın ben çıkıyorum evden aarklarla sinemaa 5 saat geldiimde adam potcuda duruo
zuahahaa o sahneleri Bosphorus çok iyi bilir potçuda az mı bekledi hele hotan kapıda kimler ekmek kuyruğunda yakalanmadı ki objektiflerimize, hele gony i kim unutabilir adam pacific cave nizami kapı nöbetçisiydi puahahaha zuahahahaa harbiden kahkaha atıyorum oturduğum yerde heyy yaaa :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch:

%40 civarı birşey kastı tam olarak bilmiyorum ama belki daha fazla :lol: Ayrıca potçu ile isrobot zamanında çok muhabbet ettik ondan artık aramız pek iyi değil kendisi ile aramızdaki bağ sadece alış veriş Razz

extraloob demiş ki:
sLaYeR_ demiş ki:
zuahahaa o sahneleri Bosphorus çok iyi bilir potçuda az mı bekledi hele hotan kapıda kimler ekmek kuyruğunda yakalanmadı ki objektiflerimize, hele gony i kim unutabilir adam pacific cave nizami kapı nöbetçisiydi puahahaha zuahahahaa harbiden kahkaha atıyorum oturduğum yerde heyy yaaa :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch:
zuahhahaha super yakalanmıstı biz gece 3 gibi tırıl tırıl giderken 1fchamber a adam kimin nereye gittigine bakıyordu bir nevi passport controll^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
abi deli gibi beklerdi kapıda yarılırdık yaaa ne bekledi orada gariban sabah gelip de o meşhur sözleri yokmuydu :lolmuch: :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
hele gony i kim unutabilir adam pacific cave nizami kapı nöbetçisiydi ZUHAHAHAHAH koptum AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rekor çalışmam devam ediyor yokmu daha fazla kasan ya Penny neredesin senin daha fazla rekorun varmış extra öyle diyor Razz

50 Saat xx Dk :lolmuch:

-Resim Silinmiş.

A

Anonymous

Guest
bırak bilgisayarı :mrgreen: o pc bosulmassa neyim çünkü bu adam daaa 100e kadar gader

Alin size rekor :lolmuch:
-Resim Silinmiş.

ayni zamanda kendimi ele weriyorum :lol: :lol: kesinlikle ps diil ama baska bi hile war

tarihi ileri alin :lol: :lol: ben 2 gun ileri aldim bole oldu bunu dahada ilerletmekte mumkun :lol:

goruldugu gibi bir dunya tarihine daha imza atiyorum :lol:
-Resim Silinmiş.

gecinde goriyim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Yukarı Alt