Arkadaşım Bak Bugun sana gönderdiğim Tbot Card İd ' başkasının. Senin değil. O Card id ' i Hangi oyun id ' si ile eşleştirdiysen lütfen söyLe. Bende Bu yanlışı ortadan kaldırayım. Başkasının hakkıdır o hizmet. Sana ne hırsız nede kötü bir hitapda bulunucam. Senden tek istediğim sadece o eşleştirdiğin id . Bende bu sorunu çözücem. Lütfen sende zorluk çıkarma bana 2 kere yanlış id verdin . Lütfen doğru id ' i ver. Sen benden tbot aldın sorun çıktımı ? Ama sen sorun çıkarmak istiyorsun. Ben Her halikarda bu sorunu hallederim.

BlackTheSea' bunu oku düşün taşın.

BöyLe bir şey için konu açmak istemezdim. Ama sen Msn'de ne cevap verdin ne bişi sitede pm'e cevap vermiyorsun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dur böyle konular içni bir topic açayım burada güzel olacak zannımca :lolmuch: :mrgreen:

arkadaş cevap Vermemekte ısrarlı ya. Ödemeyi Geri çekicem en sonunda kendi ' id side patlıcak haberi yok. :lol:

insanLara güvenmek zor. o Kadar alışverişimiz oldu millette bir yamuğumuz olmadı. Kalkıp 15 yaşında bir bebeden kazık yiyoruz :lol:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
O ıd benim bi karışıklık olmuş lütfen gör bu topic'i ve teslim et ıd yi başkasının hakkını yeme Mad

Bana bişi olmaz :lol: Giderim Yarın Bankaya Ödemeye İtiraz ederim. Sorun değil yani . Karşılığında hizmet almadım derim bu kadar :lol:

RollsRoyce demiş ki:
KavaLyE demiş ki:
Bana bişi olmaz :lol: Giderim Yarın Bankaya Ödemeye İtiraz ederim. Sorun değil yani . Karşılığında hizmet almadım derim bu kadar :lol:
o zaman neden topic acıyon :lolmuch:
Yok işi yokuşa sürmesin istiyorum. Karşı taraf zararlı çıkmasın istiyorum. Çünkü benden aldığı bir tane tbot id si var. Ben sadece benim hakkım olanı istiyorum ona yanlışıkla verdiğim card idsini.

Ha vermezsemi nolcak . Hem onun benden parası karşılığı aldığı hemde haksız yoldan aldıklarına. Ödemeye itiraz edicem. 1-2 gün içinde sonuç gelir. Sonuçta haklı çıkan hep itiraz eden oLur:D O 1 hafta içinde aldığı hizmetlerde Bot258 tarafından ödeme gelmediği için kapanır . Bu kadar Basit.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
KavaLyE demiş ki:
RollsRoyce demiş ki:
KavaLyE demiş ki:
o zaman neden topic acıyon :lolmuch:
Yok işi yokuşa sürmesin istiyorum. Karşı taraf zararlı çıkmasın istiyorum. Çünkü benden aldığı bir tane tbot id si var. Ben sadece benim hakkım olanı istiyorum ona yanlışıkla verdiğim card idsini.

Ha vermezsemi nolcak . Hem onun benden parası karşılığı aldığı hemde haksız yoldan aldıklarına. Ödemeye itiraz edicem. 1-2 gün içinde sonuç gelir. Sonuçta haklı çıkan hep itiraz eden oLur:D O 1 hafta içinde aldığı hizmetlerde Bot258 tarafından ödeme gelmediği için kapanır . Bu kadar Basit.
Yani bizim istediğimizde olaylar bu kadar büyümeden kendisi ıd mi teslim etmesi

Zamanında Click&Buy 'dan bir kazık yemiştim. Hesabım başkalarının eline geçmişti. Yaklaşık 400€ harcama yapılmıştı. Ama Sorun değil. Banka Her halikarda Bana ödememi geri yaptı itirazımdan dolayı.Sonuçta noldu onların alış veriş yaptıkları hesapLar ki ekstrelerde yazıyordu ko premium filan. Accountları kapatılmıştır. EE Burdada Tbot accountları kapatılcak.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
KavaLyE demiş ki:
Zamanında Click&Buy 'dan bir kazık yemiştim. Hesabım başkalarının eline geçmişti. Yaklaşık 400€ harcama yapılmıştı. Ama Sorun değil. Banka Her halikarda Bana ödememi geri yaptı itirazımdan dolayı.Sonuçta noldu onların alış veriş yaptıkları hesapLar ki ekstrelerde yazıyordu ko premium filan. Accountları kapatılmıştır. EE Burdada Tbot accountları kapatılcak.
İsteğim İş bu noktaya gelmeden versin ıd mi zaten adı çıktı çıkcağı yere

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ö.m da cevap alamadım anlayın artık bunun nasıl biri olduğunu başkasının sırtından geçiniyor

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Yazdıkları ortada bu arada ensarkartal ıd side yalan uydurma bi ıd herkes gerçk yüzünü anlasın bunun

Yukarı Alt