Kayıt
26 Ocak 2016
Mesajlar
4.021
Beğeniler
1.397
Şehir
Edirne
Server
Feronia
Takımı
FenerbahceTürkiye’nin en iyisi 19 Ağustos’ta Ülker Sports Arena’da belli olacak. Biletler gelecek hafta satışta.

Beklenen an geldi, TBF 2017’nin tarihi belirlendi! Türkiye’nin en iyisi Ağustos ayında, bugüne kadar en büyük coşkulara tanıklık etmiş yerde; Ülker Sports Arena’da beşinci Türkiye Büyük Finali kupasını kaldıracak.

Şampiyonluk Ligi boyunca ortaya inanılmaz bir mücadele koyan ve en iyi olduğunu kanıtlayan iki finalistin zafer mücadelesi 19 Ağustos’ta gerçekleşecek. Espor coşkusunu yerinde yaşamak ve rekabetin bir parçası olmak için ilk parti biletler 19 Temmuz Çarşamba günü saat 12.30’da satışa çıkıyor!Biletix üzerinden satışa çıkacak biletler için bugüne kadarki tüm finallerde olduğu gibi kişi başı 4 adet bilet sınırı bulunduğunu hatırlatalım.

İlk bilet satışını kaçırırsanız üzülmeyin. TBF 2017 için bilet satışını ikiye ayırdık, ilerleyen günlerde ikinci parti bilet satışı için yeniden duyuru yapacağız.

Finalistler şampiyonluk, kupa ve Dünya Şampiyonası bileti için karşı karşıya gelirken bir taraftan da Türkiye’de esporun beşinci yılını kutlayacağımız büyük mücadeleye hepinizi bekliyoruz. 19 Ağustos’ta TBF 2017’de görüşmek üzere!

Alıntıdır.
Gitmeyi düşünen var mı? Bi aksilik çıkmazsa orda olacağım.
 
Yukarı Alt