ColdHeart

Tanınıyorum
hadi bakalım batu hayırlısı devamı gelicek inş ama screenshot bölümüne koysaydın konuyu keşke :D

tolgahanin demiş ki:
hadi bakalım batu hayırlısı devamı gelicek inş ama screenshot bölümüne koysaydın konuyu keşke :D
acıkcası aradım orayı fakat bulamadım artık yetkılıler tasır :D insallah devamı gelecek sana da hayırlı olsun staf :D
Tubifex demiş ki:
gel gel novaya gel :D
gell vatandaaaaaaş :D

ColdHeart

Tanınıyorum
3X_Batuhan demiş ki:
acıkcası aradım orayı fakat bulamadım artık yetkılıler tasır :D insallah devamı gelecek sana da hayırlı olsun staf :D
sağolasın staff gitti ya 2 b ye sattım hehe :)

tolgahanin demiş ki:
3X_Batuhan demiş ki:
bu ne hız kullansaydın keske :D devamı yarın aksama muhabbetın yattım suan ıyı geceler yarın okul yolcusu :D

ColdHeart

Tanınıyorum
3X_Batuhan demiş ki:
tolgahanin demiş ki:
3X_Batuhan demiş ki:
bu ne hız kullansaydın keske :D devamı yarın aksama muhabbetın yattım suan ıyı geceler yarın okul yolcusu :D
iyi geceler magic staflar yetiyor ya :D

ColdHeart

Tanınıyorum
3X_Batuhan demiş ki:
tabı yaa koydun şeklini :D bu charlar 94 oldu örümceklerden ex gelmıo napm :D
101 e kadar mecburen örümceklerde kascan 107 lere gitsen dayanmaz party 103 104 moblarada gidebilirsin ama :D

set +kaç yaptın :D ben 4 yapmayı dusunuyorm ve yapıyorum yavas yavas silahları da 5 yapıyorm .

Yukarı Alt