Olayı anlatayım önce.
Birisi pm attı gel partiye bard lazım dedi.Gittim bende.Sonra botu ayarladım.Başladık kasmaya.Ama 1dk bile sürmedi.Ptde sadece bendim bard.Birisi guard açmalı bende dance açayım.3 kişiye mc vermeye başladım.Ama str olduğum için yetişmiyor MP.Neyse bi warrior öldü.Diğerleride gittiler kaldırmaya.Birisi speed istedi bende tam gidiyordum ki herkes yattı ptde.Bir ben ayakta.
Ve ardından konuşmalara bakın.Pt ustaları işte taiwan sronun kingleri summer3:

Aldırış etmiyeceksin arkadaşım. Mecbur bunlarla oynayacağız. Oyunun belli kuralları yokki :S Geliyorlar hiçbir konu hakkında bilgileri yokken küfür eleştri eee hayat bu :)

yha taiwan sroda bende yapıcak parti arıyorum ama yeni başlıcak kimseler yok mu ? :dance: 8O summer2:

lnTerpoL demiş ki:
Salla bro en sağlam pt bizim pt biliyosun :lol:
bro sende yamuk ciziyosun be. ilk baslarda beni cagırıyordun pt'ye 2-3 gün kasıldık sonra baska adam buldun bizim yerimize. 'SékéééR'

firinda demiş ki:
yha taiwan sroda bende yapıcak parti arıyorum ama yeni başlıcak kimseler yok mu ? :dance: 8O summer2:
ben 41 level nuker kasıyorum . 86 wizzim var o çarla kasacağım kadar kasacam . ger takılırız kasarım seni de :D

fossi guento iki charda tek kişiye ait o herifle bende pt yaptım tam hasta herif çocuk çocuk de geç

Yukarı Alt