evet taxiye bulan kişi neden ismini dolmuş otobüs gibi birşey yapmadıda taxi yaptı ve bunu kim icat ettin yoksa taxi diye bir yabancı mı icat etti sroda taxi ? kim buldu

taxi ve farm ismi zaten olan isimlerdi:

Bunun zamanı taa eski MMO lara dayanır. Diablo da yüksek lvl mage karakterler guardian / golem çekerlerdi, bu guardian ve golem ikilisi bunarı öldürür ve exp yi char alırdı. Taxi olayı ilk diablodan çıkmıştı. Nedeni ise, Golem, taxiciler gibi kafasına göre yürür, anacharda arkasından gelirdi.

Farm da aynı şekilde. Oluşma zamanı The hobbit oyununa dayanır:

The hobbit oyunu ilk MMO lardan biridir. Grafik yoktur, Charınız C harfiye, ağaçlar T arfiyle, Yollar W harfile, Dağlar M harfiyle falan gösterilirdi. O oyun zamanında gold yetiştirmek zordu. Eşyalar acayip pahallıydı (single player olmasına rağmen) Bizim oyuncularımızda questlerden sadece exp aldıklarından dolayı ve gold için mob kesme gereği olduğundan dolayı bütün gün mob keserdi.

Bilmiyorum ama kim bulduysa karşıma gelmesin.Artık sevabına kasmakta kalmadı herşey para oldu,muhammet vb. eskisi gibi değil.

drotalion demiş ki:

Bunun zamanı taa eski MMO lara dayanır. Diablo da yüksek lvl mage karakterler guardian / golem çekerlerdi, bu guardian ve golem ikilisi bunarı öldürür ve exp yi char alırdı. Taxi olayı ilk diablodan çıkmıştı. Nedeni ise, Golem, taxiciler gibi kafasına göre yürür, anacharda arkasından gelirdi.

The hobbit oyunu ilk MMO lardan biridir. Grafik yoktur, Charınız C harfiye, ağaçlar T arfiyle, Yollar W harfile, Dağlar M harfiyle falan gösterilirdi. O oyun zamanında gold yetiştirmek zordu. Eşyalar acayip pahallıydı (single player olmasına rağmen) Bizim oyuncularımızda questlerden sadece exp aldıklarından dolayı ve gold için mob kesme gereği olduğundan dolayı bütün gün mob keserdi.
Sen burdayken kimse Geyik Yapamıyacak demi :mrgreen: :mrgreen:

bu olay oyuna party mobların da dahıl olması party matching ile de party sıstemının exp ve ıtem paylasımının gelıstırılmesıyle basladı zannımca taxı harıtalarını da global forum sıtelerı verdı spawna gore :muck:

BlackSmoke demiş ki:
Bilmiyorum ama kim bulduysa karşıma gelmesin.Artık sevabına kasmakta kalmadı herşey para oldu,muhammet vb. eskisi gibi değil.

Sende Para çektir Öyle kastır kendini Millet Aç Gözlü sende 70+ Olsan Taxi yaparsan kimseyi beleşe kassmassın emin ol :wink1:

RiqueLme

Bilgiliyim
ArtLess demiş ki:
bu party mobları gelince yani euro gelince başladı çok ta ii oldu ama düşük lwler için kötü

Tüm ŞiddetimLe Sana KaTıLmıyorum Manyang Partisi Görmedim Ben Daha Eziklik 5 LwL den Sora Gider Bence Skillerini Actın mı Rahat Rahat npc kesion Bidaha Hem 13 LwL de Party TigerLerLe Savasmakta Zevkli Oluor..
Zaten Yüksek LwL Lerde PartyLer Giant Yerine Gecior :D

Bide Party Giant DeniLen MahLuk War :D Kıytı Kösede YakaLamıstım Tek Basıma :D
Galiba 15 dk de Kestim :mrgreen:

karrdeş bnm dedemin dedesin zmannda eski chevrole arabası war belki o başlatmıştır taksicilii bilemem :D

addIcFb

Aileden
Black Rain demiş ki:
drotalion demiş ki:

Sen burdayken kimse Geyik Yapamıyacak demi :mrgreen: :mrgreen:
Aynen öyle :mrgreen:

Yukarı Alt