arkadaşlar bayramda cmn sıkılıyo evden çıkmakta istemiyorum hangi filmi izlesem sürükleyici korku gerilim tarzında ha bide türkçe olursa iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

Buura demiş ki:
Türkler ve korku filmi ? :D

Ne korku filmi çekeriz ha.
türkçe demiş dublaj yani türk filmi dememiş :rolleyes1:
Ps:pananormal activy'i izlemediysen öneririm dublaj vardı internette.(adını tam doğrumu yazdım emin değilim :P )

Paranormal Activity i izleme kesinlikle izleme , korkuyla hiç alakası yok ..

Korku Filmi Bilmem ama

Geçmişi Olmayan Adam - Medusa Darbesi - Son Ultimatom

Bu Bir Seri Kesinlikle İzlemelisin , Mükemmel Bir Seridir..

şuan bladey iizliyorum da sanki bi yerden tanıdık geliyor bana tavsiyeleriniz için teşekkürler hepsini izlicem bendeden size tavsiye zindan adası izlemeniz lazım kafanız çoook karışıkcak.

NiGHTMaRe

Aileden
lord-demon demiş ki:
şuan bladey iizliyorum da sanki bi yerden tanıdık geliyor bana tavsiyeleriniz için teşekkürler hepsini izlicem bendeden size tavsiye zindan adası izlemeniz lazım kafanız çoook karışıkcak.
En iyisini yapmışsın :muck: :beer: :thumbsup:

lord-demon demiş ki:
aynn izlenmesi gereke bir film
SLauGHTeR' demiş ki:
Korku filmi olarak 1408 i son derece tavsiye ederim.
+paranormal activty veya Rec1 ve 2 yi izle ama kesinlikle Türkçe izleme Kanal D de dublajlısını gördüm hiç bi şeye benzemiyodu
Korku filmi izlemek istiyosan gece herkez yatınca izle yoksa zevki çıkmaz.

MainMagic demiş ki:
lord-demon demiş ki:
aynn izlenmesi gereke bir film
SLauGHTeR' demiş ki:
Korku filmi olarak 1408 i son derece tavsiye ederim.
+paranormal activty veya Rec1 ve 2 yi izle ama kesinlikle Türkçe izleme Kanal D de dublajlısını gördüm hiç bi şeye benzemiyodu
Korku filmi izlemek istiyosan gece herkez yatınca izle yoksa zevki çıkmaz.
gece herkes yatınca kimse olmuyo karanlık oluyo kkorkudan ayaklarımı yere bile indiremiyorum :lol: :lol:

Yukarı Alt