Arkadaşlar aramızda en az bir tattoo ustası vardır diyerek ten bu konuyu açıyorum 8)

Bir modelim var omuz ve kol içeriyor aramızda varsa bu işi yapan ne kadar fiyat verirler bu modele bilgilerini benimle paylaşırsa sevinirim.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Terminator :D
Haci yaptirma bu kadar buyuk dovme. Cidden bu tarz dovmelerden cok cabuk sikiliyor insan. Ben 2 sene oncesine kadar bu tarz bir tattoo yaptiriyordum babam masadan kaldirdi simdi bakiyorum o kadar kotu geliyor ki model..

Wax Whine demiş ki:
Terminator :D
Haci yaptirma bu kadar buyuk dovme. Cidden bu tarz dovmelerden cok cabuk sikiliyor insan. Ben 2 sene oncesine kadar bu tarz bir tattoo yaptiriyordum babam masadan kaldirdi simdi bakiyorum o kadar kotu geliyor ki model..
:D

En azından bir fiyat alalım be hacım.Yaklaşık 7-8 aydır aklımda :D

Bu arada yaptırırsan resimdeki kadar güzel-canlı durmaz.Böyle resimlerin çoğunu fotoşoklayıp atıyolar nete.

Alkaryon demiş ki:
Hocam o değil her şey Türkçe neden dövme İngilizce onu anlamadım.
Tattoo kelimesinin Türkçe'sine google translate'den dövme diye ulaşabilirsin ama dövme Türkçe bir kelime değildir.İbranice kullanmak yerine İngilizce kullanmayı tercih ediyorum hepsi bu. :D

Phantoso demiş ki:
Alkaryon demiş ki:
Hocam o değil her şey Türkçe neden dövme İngilizce onu anlamadım.
Tattoo kelimesinin Türkçe'sine google translate'den dövme diye ulaşabilirsin ama dövme Türkçe bir kelime değildir.İbranice kullanmak yerine İngilizce kullanmayı tercih ediyorum hepsi bu. :D
http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_ ... 4.54501563

Eğer açılmaz ise:

http://www.tdk.gov.tr -> dövme :muck:

Bu arada böyle büyük dövmelere gerek yok, ileride çok pişman olursun.

böyle kocaman şeyler yaptırma küçük ama anlamlı şeyler yaptır derim ben. ayrıca o resimdeki dövmeyi yaptırmak sana pahalıya patlar diye düşünüyorum. ben bacağımdaki küçücük kaplan dövmesine 500 lira vermiştim öyle düşün.

Yukarı Alt