Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Besiktas
NoescaPe demiş ki:
Osso.mp3 bir çok kez dolandırıcılıkla suçlanmıştı bilmiyorum artık :coffee:

+ Benim bu düzenlememe problemim var çok fazla ban yemeden mi ki ? :mrgreen:

Friday Kiss Dance. :mrgreen:

Takımı
Besiktas
SultanZeko demiş ki:
benim ban sürem doldu ama hala banım açılmadı :( nick Dulce Amor
Ban sebebin neydi ? Xanthos saygısızlık nedeni ile banlamıştı hatırladığım kadarı ile.

@NiNCaSu yönetimle tartışıp küfürler edip banlandım.Sadece banı açılsın ara sıra bakayım yeterli,uygun görülürse eğer.
Ps:Yanlış anlaşılmasın tabi tartışma içerikli değil :wink1:

IoI

rank8
Rap_StyLe

Ban nedeni : Eski yönetimin yaptıklarnı bir resim şeklinde paylaştım işlerine gelmedi ve anında ban yedim..

Benimde konum kilitlenmeyi bırak kökten silinmiş 4 yıldır bu forumdayım bu yeni değişimlerden sonra kimin kuyruğuna yada işine gelmeyen vs. Neyse bana neden ve niçin bi neden söyleyin ona göre bende rotamı çizeyim forumla ilgili ok teşşekürler şimdiden.

RoqA

Neden banlandığım konusunda bir fikrim yok, görevimi bırakmıştım ve ardından ban. -.-

ps: bu arkadaşımın hesabı benim değil.

CookFredstar demiş ki:
Stephanos adlı üyeliğimin banının kaldırılması dileğiyle :D
Eskiler tanır yeniler örnek alır :mrgreen: :mrgreen:

@IoI seninkini ben kaldırmadım ama başka biri kaldırmış

PS IoI ile ilgili yazdığım cümle çok tehlikeli oldu makara: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
halgan1 demiş ki:
Benimde konum kilitlenmeyi bırak kökten silinmiş 4 yıldır bu forumdayım bu yeni değişimlerden sonra kimin kuyruğuna yada işine gelmeyen vs. Neyse bana neden ve niçin bi neden söyleyin ona göre bende rotamı çizeyim forumla ilgili ok teşşekürler şimdiden.
Bunun bizimle alakası yok sanırım , benim veya benim ekibimin kaldırdığını zannetmiyorum konunu.Konunun başlığıyla , forumuyla ilgili pm atarsan bakıp geri dönüş yaparım.

Bunun yanı sıra , eski yönetimdekilerin banını kaldıramayacağım güvenlik nedenleriyle.Herhangi bir garez olarak düşünülmesin , hepiniz sevdiğim insanlarsınız böyle olduğuna - olması gerektiğine - üzüldüğüm insanlarsınız ama niyetiniz düşünceleriniz nedir bilemediğim için kaldıramayacağım.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt