Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Besiktas
Prosro demiş ki:
Armilx :
Ben bi arkadaşa üyeliğmi vermiştim dedi"bende burdan bi char bakayım beğenirsem mesaj atarm" iyi dedm peki
Bende ilk başta sen kendine üyelik alsana dedim "yok dedi uğraştırma ver" tamm verdm üyeliği
Gitmiş reklam yapmış sitede o yüzden ban yedi ..
olay bu tabiki sizde uygun görürseniz olayı tatlıyabağlayalım.
Kapanışı güzel yapmışsın hacım, bağladık tatlıya. :beer:

TheDoctor:

Ben bu siteyi 2006 yılından beri takip etmekteyim çeşitli konularda ve 2008 yılında oyunla ilgili bir sebepten ötürü bir bilgi için üye olmuş idim.Bir çok karakter alım satımım aracılığım oldu.Gel gelelim kendini bilmez bir arkadaşın char takasından vazgeçmemden ötürü "charımı aldı" demesinden kaynaklanan bir sebepten süresiz uzaklaştırıldım.Ki elinde bu konuyla ilgili ne bir veri ne bir kayıt nede bir kanıt var idi ama yönetici arkadaş bu kendini bilmez kişinin laflarına inanıp 2.5 senelik üyeliğimi bloke etmiş bulunmakta.Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum.Çok şükür devletin verdiği maaş fazlasıyla yetiyor yerim bellidir yurdum bellidir bu yaşta ne karakter hırsızlıgı gibi bir iftarayı kaldırabilirim nede böyle birşey yapacak kadar düşmüş olabilirim.Araştırılıp konuyu tatlıyabağlayalım lütfen.

Lenneth demiş ki:
Prosro demiş ki:
Armilx :
Ben bi arkadaşa üyeliğmi vermiştim dedi"bende burdan bi char bakayım beğenirsem mesaj atarm" iyi dedm peki
Bende ilk başta sen kendine üyelik alsana dedim "yok dedi uğraştırma ver" tamm verdm üyeliği
Gitmiş reklam yapmış sitede o yüzden ban yedi ..
olay bu tabiki sizde uygun görürseniz olayı tatlıyabağlayalım.
Kapanışı güzel yapmışsın hacım, bağladık tatlıya. :beer:
Saoooll :thumbsup:

Kartal Goz adlı üyeliğimi Kemalist adlı admin sınırsız çizdi, satış konularımda fiyatta değişiklik yapmam mümkün değil yani ya yeni konu açacağım ya da üyeliğimde yasağın kalkması gerekiyor açıkçası yasak kalkarsa benim için daha iyi olur. Bu arada bu forumun kuralları ya da cezayı uygulayanlar aşırı sert üslubtan sınırsız ban yiyeceğim aklıma gelmezdi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
(Kartal Goz) demiş ki:
Kartal Goz adlı üyeliğimi Kemalist adlı admin sınırsız çizdi, satış konularımda fiyatta değişiklik yapmam mümkün değil yani ya yeni konu açacağım ya da üyeliğimde yasağın kalkması gerekiyor açıkçası yasak kalkarsa benim için daha iyi olur. Bu arada bu forumun kuralları ya da cezayı uygulayanlar aşırı sert üslubtan sınırsız ban yiyeceğim aklıma gelmezdi.
Yöneticilere olan hitablarınıza her forumda dikkat etmeniz gerekir ki sadece yöneticilere değil.Herkes için geçerlidir bu kural.Neyse , üyelikteki yasaklamayı kaldırıyorum , dilerim bir daha anlamadan dinlemeden çıkışmazsınız.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
(Kartal Goz) demiş ki:
Yöneticilere olan hitablarınıza her forumda dikkat etmeniz gerekir ki sadece yöneticilere değil.Herkes için geçerlidir bu kural.Neyse , üyelikteki yasaklamayı kaldırıyorum , dilerim bir daha anlamadan dinlemeden çıkışmazsınız.

TheSunrise demiş ki:
TheDoctor:

Ben bu siteyi 2006 yılından beri takip etmekteyim çeşitli konularda ve 2008 yılında oyunla ilgili bir sebepten ötürü bir bilgi için üye olmuş idim.Bir çok karakter alım satımım aracılığım oldu.Gel gelelim kendini bilmez bir arkadaşın char takasından vazgeçmemden ötürü "charımı aldı" demesinden kaynaklanan bir sebepten süresiz uzaklaştırıldım.Ki elinde bu konuyla ilgili ne bir veri ne bir kayıt nede bir kanıt var idi ama yönetici arkadaş bu kendini bilmez kişinin laflarına inanıp 2.5 senelik üyeliğimi bloke etmiş bulunmakta.Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum.Çok şükür devletin verdiği maaş fazlasıyla yetiyor yerim bellidir yurdum bellidir bu yaşta ne karakter hırsızlıgı gibi bir iftarayı kaldırabilirim nede böyle birşey yapacak kadar düşmüş olabilirim.Araştırılıp konuyu tatlıyabağlayalım lütfen.

Zaten iki mesajın var , açılmasını gerektirecek pek bir neden göremiyorum.

Kemalist demiş ki:
Kemalist demiş ki:
(Kartal Goz) demiş ki:

TheSunrise demiş ki:
TheDoctor:

Zaten iki mesajın var , açılmasını gerektirecek pek bir neden göremiyorum.
Nasıl bır duz mantık bu ya :S Ne demek zaten 2 mesajın var sız uyelerınızı mesaj sayılarına goremı degerlendırıyorsunuz ? O uyelık bayagı eskı ve old school olmam ıcın yeterlı mesaj attıktan sonra gayette fazla degerı var benım ıcın.Peki acma banı canın saolsun ama bu konusma tarzını hıc yakıstırmadaım admın olacaksın bıde uslubu ben ogretıcek degılım sanırım yazdıklarını bırdaha oku lutfen oldumu :thumbsup:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Nasıl bır duz mantık bu ya :S Ne demek zaten 2 mesajın var sız uyelerınızı mesaj sayılarına goremı degerlendırıyorsunuz ? O uyelık bayagı eskı ve old school olmam ıcın yeterlı mesaj attıktan sonra gayette fazla degerı var benım ıcın.Peki acma banı canın saolsun ama bu konusma tarzını hıc yakıstırmadaım admın olacaksın bıde uslubu ben ogretıcek degılım sanırım yazdıklarını bırdaha oku lutfen oldumu

@TheSunrise

Siz öncelikle Türkçe yazmayı öğrenin sonra gelip burada derdinizi anlatırsınız güzel bir şekilde, artistlik yaparak değil...

Ayrıca ''Old School'' için demişsin ya yeterli mesaj atınca o gruba dahil olacağım, bende sana diyorum ki bunu da nereden çıkardın yani nerden biliyorsun seni o gruba dahil edeceğini ? Öncelik diğer üyeler ve yönetim tarafından tanınabilir olmak önemli yok öyle üyelik eski deyip 2 post atınca old school'lu olacağım, olamazsın da..

Ve son olarak her kim olursa olsun her nereye yazılacak olursa olsun, bir yere mesaj yazarken üslubuna dikkat etmelisin, karşında çocuk yok çünkü.. büyüyün biraz.

Umarım uyarılarımı dikkate alırsın,

İyi akşamlar, iyi forumlar.

TurKKillS demiş ki:
Nasıl bır duz mantık bu ya :S Ne demek zaten 2 mesajın var sız uyelerınızı mesaj sayılarına goremı degerlendırıyorsunuz ? O uyelık bayagı eskı ve old school olmam ıcın yeterlı mesaj attıktan sonra gayette fazla degerı var benım ıcın.Peki acma banı canın saolsun ama bu konusma tarzını hıc yakıstırmadaım admın olacaksın bıde uslubu ben ogretıcek degılım sanırım yazdıklarını bırdaha oku lutfen oldumu

@TheSunrise

Siz öncelikle Türkçe yazmayı öğrenin sonra gelip burada derdinizi anlatırsınız güzel bir şekilde, artistlik yaparak değil...

Ayrıca ''Old School'' için demişsin ya yeterli mesaj atınca o gruba dahil olacağım, bende sana diyorum ki bunu da nereden çıkardın yani nerden biliyorsun seni o gruba dahil edeceğini ? Öncelik diğer üyeler ve yönetim tarafından tanınabilir olmak önemli yok öyle üyelik eski deyip 2 post atınca old school'lu olacağım, olamazsın da..

Ve son olarak her kim olursa olsun her nereye yazılacak olursa olsun, bir yere mesaj yazarken üslubuna dikkat etmelisin, karşında çocuk yok çünkü.. büyüyün biraz.

Büyüyün biraz demişsin ya yaşımın kaç olduğunu nereden biliyorsunda küçük olduğum kanısına vardın? Adam resmen mesaj sayısına göre değerlendirmiş beni ki üyeliğimde yok yere banlandı ellerinde varsa kötü bir şey yaptığıma dair kanıt yada yönetici şahit yada bir üye buyursun çıksın söylesin.Old school konusuna gelincede ona karar verebilecek merci sen değilsin olamazsında :wink1: Ben gayet düzgün şekilde derdimi anlattım verdiği karşılık "zaten 2 mesajın var" ne demektir bu ya :S benden önce banının açılmasını isteyen üyenin üslubuna bak birde benim özenle seçerek kullandığım üsluba bak.Ama ne hikmetse beni tersliyor arkadaşın üyeliğini açıyor adaletiniz buysa ne diyeyim devam edin böyle insanların laflarına değer vermeden geçiştirmeye.İyi akşamlar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TheSunrise demiş ki:
TurKKillS demiş ki:

@TheSunrise

Büyüyün biraz demişsin ya yaşımın kaç olduğunu nereden biliyorsunda küçük olduğum kanısına vardın? Adam resmen mesaj sayısına göre değerlendirmiş beni ki üyeliğimde yok yere banlandı ellerinde varsa kötü bir şey yaptığıma dair kanıt yada yönetici şahit yada bir üye buyursun çıksın söylesin.Old school konusuna gelincede ona karar verebilecek merci sen değilsin olamazsında :wink1: Ben gayet düzgün şekilde derdimi anlattım verdiği karşılık "zaten 2 mesajın var" ne demektir bu ya :S benden önce banının açılmasını isteyen üyenin üslubuna bak birde benim özenle seçerek kullandığım üsluba bak.Ama ne hikmetse beni tersliyor arkadaşın üyeliğini açıyor adaletiniz buysa ne diyeyim devam edin böyle insanların laflarına değer vermeden geçiştirmeye.İyi akşamlar.

İlk mesajında dikkat edersen seni muhattab bile almadım ama kaşınmaya devam ettiğin için yazıyorum.

İlk önce konunun başlarında da yazıldığı gibi , hırsız damgası yemiş kişilerin banlarını açmıyoruz.Neden ? Çünkü 3 yıl önce ne olduğunu gerçekten bilemeyiz.En fazla bazı durumlarda üyeliğe göre insiyatif kullanılır.Bakarsın gerçekten foruma katkısı olmuştur , gerçekten üyeler tarafından sevilmiştir ve yazım stili doğrudur söyledikleri kulağa doğru geliyordur açılır üyeliği.Tutupta ben yetişkinim tarzında konuşmasına rağmen 12 yaşında ki çocuk gibi cümleler kuruyorsa bizden kendisine inanmamızı da beklemesin.Bakıyorum ne mesajı var ne foruma faydası olmuş üstüne birde dolandırıcılıktan banlanmış.Hiç bir şey yetmezmiş gibi artist birde.Şimdi ben senin üyeliğini hangi mantıkla açayım ?

Son olarak üslub , üslub diye o kadar zırvalamışsın lakin tek bir cümleyle nasıl bir üslub ölçüsü yaptın anlam veremedim.İlk başta sana kibarca , kalbini kırmadan banını açmayacağımızı söyledim.Normalde söylemem gereken , aklımdan geçen söz buydu , madem çok istediyorsun buyur ;

"Dolandırıcıların , dolandırıcı diye mimlenmiş kişilerin banını kaldırmıyoruz."

Bu üyeliğinide süresiz banladım , bir daha üyelik açıp gelmene gerek yok.Onlarıda banlayacağım.

wMp

Tunahan Yaşik-OldSchool extraloob member.
Server
Eris
Takımı
Fenerbahce
BangBros vardı benim nickten dolayı banlanmıştı sanırım.Açarsan sevinirim ama çok önceden banlandığı için şifreyi falan unuttum

hipermaniac ( ilk hesabım ) yine bir konumda eski yöneticilerden biri bana laf ettikten sonra kendimi savunmamdan dolayı ban yedim..

O kadar uzun zaman oldu ki nickimi bile unuttum :mrgreen: By_AhorN du sanırım, veya Oceansize. Bilemedim ki şimdi..

hanry006
Mesaj kutusundaki karakter bilgilerine ihtiyacım oldu. 24 saatliğinede olsa banımın acılmasını talep ediyorum.

:coffee:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt