Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
||| Tatlıya bağlayalım |||

Herhangi bir sebepten dolayı forumdan yasaklanan arkadaşlarımıza yeni yönetimimizle beraber bir şans daha veriyoruz ve tatlıya bağlayalım diyoruz :beer: Bu konu altında neden banlandığınızı anlatıyorsunuz bizde her hangi bir sorun görmezsek üyeliklerinizi açıyoruz. :beer:

Senius -

şu trowzeen olayında yanlış bilgiden dolayı üyeliğimin banlatılmasını istemiştim bi mahsuru yoksa açabilirseniz memnun olurum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
akherons demiş ki:
Senius -

şu trowzeen olayında yanlış bilgiden dolayı üyeliğimin banlatılmasını istemiştim bi mahsuru yoksa açabilirseniz memnun olurum
Açılmıştır :beer:

dolandırıclıktan banlananlar açılmasa iyi olur bence bir kere yapan bir kere daha yapmaması için sebep yok :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
S4YKLO demiş ki:
dolandırıclıktan banlananlar açılmasa iyi olur bence bir kere yapan bir kere daha yapmaması için sebep yok :)
tabiki hacım , o yüzden zaten yönetim uygun görürse diye bir madde ekledim. :headbang:

benimde By_DaDaS_ die hesabım ve hesaplarım vardı :D acarsanız iyi olur her zaman tartısmayı uzattıgım için banlanmıstım ama yinede siz bilirsiniz :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
benimde By_DaDaS_ die hesabım ve hesaplarım vardı :D acarsanız iyi olur her zaman tartısmayı uzattıgım için banlanmıstım ama yinede siz bilirsiniz :)
Hacım "By_DaDaS_" ın 1 mesajı var zaten , açılmasının pek bir anlamı yok sanki eekd1

geçen gün Xhantos yarına kdr banlamıştı.şimdi banın açılmasını istiyorum nick Dulce Amor
eski yönetim zamanından da bir hesabım vardı haksız yere banlandım.charım soyulmuştu şikayet ettim banlandı.nick djfko

Kemalist demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Hacım "By_DaDaS_" ın 1 mesajı var zaten , açılmasının pek bir anlamı yok sanki eekd1

aaaa :D bakayım bi hesaplarımada ona göre yazayım üstad.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
By_DaDaS mış üstad acarsan sevinirim :)
Kullancağınız üyelikleri açacağım sadece , onu aç diyorsan bunu banlayacağım iki üyelik kullanımı yasak biliyorsunuz.

@Sultan

Malesef hacım sadece süresiz yasaklıları kaldırıyorum.

Kemalist demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
By_DaDaS mış üstad acarsan sevinirim :)
Kullancağınız üyelikleri açacağım sadece , onu aç diyorsan bunu banlayacağım iki üyelik kullanımı yasak biliyorsunuz.

@Sultan

Malesef hacım sadece süresiz yasaklıları kaldırıyorum.
Kenarda bulunsun diye demiştim . Tamam buna dokunmayalımda :D şifreleri unutuyom çünkü.

alpersko.

İnci jargonu nedeniyle ban ki küçük birşeydi küfür de yoktu acılmasını istiyorum.

_k0ps3k_

neden banlandığım hakkında hiç bir fikrim yok.

Birde Nicki Achilles yaparsanız sevinirim.

_k0ps3k_ > Achilles olacak.

Bu üyeliğim değil.

Şimdiden Teşekkürler.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt