Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TARKAN - SEVDANIN SON VURUŞSU 2010

of off büyük megastar yeni albümünü çıkartmış bayılacağımız bir albüm olmuş en azından ben Tarkan fanatiği olarak çıktığı yıldan beri hayranlıkla tüm albümlerini alır dinlerim bu da kaçırılmayacak bir albüm olmuş tapıyorum sana tarky :muck: :buddha: :kalp: :beer:

Sen aşkı çicek böcek güneş bulut sanmışsın. :cry: 8O

Son düzenleme:
feysbukta paylaşınca anında indirip dinledim bro sözler falan hoşuma gitti ama müzik ile sözler bazı yerlerde pek ahengi tutturamamış . Tabi işin üstadı olan o ben sadece dinleyici gözüyle böyle gördüm ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
feysbukta paylaşınca anında indirip dinledim bro sözler falan hoşuma gitti ama müzik ile sözler bazı yerlerde pek ahengi tutturamamış . Tabi işin üstadı olan o ben sadece dinleyici gözüyle böyle gördüm ^^

walla bro klibi tv de izlemek lazım ama sözleri sadece dinlersen harbiden Tarky bu diyorsun zati tarky'nin bir özelliği vardır önce bir negatiflik duyarsın işte şu anda senin duyduğun gibi 3-5 gece sefgilinle dinleyince şarkıya da sözlerine de taparsın bu tarky işte nese:

extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

walla bro klibi tv de izlemek lazım ama sözleri sadece dinlersen harbiden Tarky bu diyorsun zati tarky'nin bir özelliği vardır önce bir negatiflik duyarsın işte şu anda senin duyduğun gibi 3-5 gece sefgilinle dinleyince şarkıya da sözlerine de taparsın bu tarky işte nese:

Tarkan kaseti yanlış zamanda çıkarmış o zaman :P Hatun buradayken yoktu bu şarkı :lol:

Yukarı Alt