Taraftar diyor ki!..
Muhabirlerimiz Furkan Hacımale ile Bahadır Bakır, Beşiktaşlı taraftarlara Guti transferini sordu.

İşte Siyah-Beyazlı futbolseverlerin gözünden bir dünya yıldızı...

Şafak Ereli: Sadece Türkiye’de değil, dünyada transfer piyasasını alt-üst ettik. Bu transferde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Gerçekten de takımın kalitesi inanılmaz düzeye ulaştı.

Gökay Keleş: Buradan yönetime sitemde bulunuyorum. Aldığımız maaş belli, ancak bir yıldızın formasını almaya yetiyor! Ama olsun... Formaya paramız yetmese de iyi bir forvet daha gelsin.

Hüseyin Vardarbaş: Serdal babadan Allah razı olsun. Hani nerede Haldun Üstüneller, sahte yıldızlar? Biz getirirsek, böyle adamlar getiririz. Burada yaşananlar sihir değil gerçek!

Selim Kır: Stoch’u aldılar, Ricardo Quaresma geldi... Cana’yı aldılar, Guti Hernandez geldi... Rakiplerimiz Allah rızası için bir de forvet alsınlar, biz de daha iyisini getirelim.

Bora Karakuş: Xavi Hernandez gelene kadar en iyisi Guti Hernandez! Adam kundaktan beri Madrid’de oynamış ve yaşayan efsane. İlk transferini yapıyor ve bizi seçiyor. Bundan büyük transfer olmaz.

Hamdi Abdioğlu: Başkan bize bir de forvet getir. Böyle bir kadroyu ben ömrüm boyunca görmedim. Kapalıdan kombinemi de aldım, Guti formamı da alacağım. Açık ara şampiyonuz bu sene, rakibimiz yok.

Okan Tüfekçi: Bu transferler sonrasında ligin boşuna oynanmasına gerek yok. Şampiyon bellidir ikincilik yarışı zevkli olacak. Guti’yle asıl hedef Avrupa’da başarı olmalıdır. UEFA Kupası’nı da istiyoruz.

Halim Onaran: Serdal Adalı’ya beste yapacağım, inleteceğiz sonra burayı. Guti gibi bir futbolcuyu burada izleyeceğiz. Forvet de istiyoruz başkandan. Robinho’yu da getirsin, başka bir şey istemiyorum.​

RiqueLme

Bilgiliyim
Hamdi Abdioğlu demiş ki:
Başkan bize bir de forvet getir. Böyle bir kadroyu ben ömrüm boyunca görmedim. Kapalıdan kombinemi de aldım, Guti formamı da alacağım. Açık ara şampiyonuz bu sene, rakibimiz yok.​
Hamdii büyük konuşma :D
Gs de kimleri almıştı gecen sene unutma

RiqueLme demiş ki:
Hamdi Abdioğlu demiş ki:
Başkan bize bir de forvet getir. Böyle bir kadroyu ben ömrüm boyunca görmedim. Kapalıdan kombinemi de aldım, Guti formamı da alacağım. Açık ara şampiyonuz bu sene, rakibimiz yok.​
Feysbuktan adamı bulup yollayalım mesajı :P

RiqueLme

Bilgiliyim
hmzsnmz demiş ki:
RiqueLme demiş ki:
Hamdi Abdioğlu demiş ki:
Feysbuktan adamı bulup yollayalım mesajı :P
hacı Gs faciasından sonra bjk li arklar fazla büyük konusmuyor ^^

yoo gayet konuşuyoruz.diyorki zaten 1. belli 2.lik zevkli olacak.avrupada başari önemli.anladin

Beşiktaş evinde kaybetmez artık bir tek belki deplasamanda yeniliriz Gerisi Galbiyet Yani beşiktaş garanti Şampiyon 2. lik yarışı olacak diğer takımlar arasında

Yukarı Alt